teşekkürler....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler çünkü bu güne dek verdiğiniz tüm destekler için teşşekkür etmem lazımdı size umudumun taze kalmasına yıkılışlarımda ayağa kalkışıma her sendeleyişimde sırtımdan detek verip çökmememe destek verdiğiniz ağladığımda acımı anımsadığımda mutlu olmam için bir şekilde bana umut verdiğiniz için özlemimin artmasından çok azalması için yardımlarınıza anneliği çok istediğim için ve meleğime olan pişmanlığımda bunu dile gtirip ağladığımda herbiriniz annem oldunuz anneliği daha bebeğimiz olmadan birbirimize öğrettiğimiz içi meleğimi kürtaj sonucu aldırdığım için kendimden ve eşimden nefret ettiğim anlarda bana bunun yanlış olduğunu defalarca gösterdiğiniz için birbirimizi hiç görmesekte bazı istisnalar hariç en güzel dostluk bu dostluk kayıtsız şartsız yardımlaşmayı bildiğimiz yer KKda benim tüm dostlarım hepinize sonsuz teşekkürler....YIKILMADIM AYAKTAYIM VE ARTIK DHA ÇOK İNANIYORUM ANNE OLACAĞIMA BEN ANNELİĞİ HER KADIN KADAR HAK EDİYORUM DEDİĞİNİZ GİBİ EWET BEBEĞİMİ UNUTAMAM AMA BU ÖMRÜMÜN SONUNA DEK BİR DEPRESYON OLMAMALI 1 YILDA ÖĞRETTİKLERİNİZ İÇİN YANIMDA OLDUĞUNUZ İÇİN YIKILMAMI ÇÖKMEME ENGEL OLDUĞUNUZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE MİNNETTARIM RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN VE HEPİMİZ SAĞLIKLA MELEKLERİMİZE TEK TEK KAVUŞALIM TEŞEKKÜRLER.....HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM.....:içelim:a.s.

2. 13 Ağustos 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim inş oda olacak sen kendini rahat bırak allaha sığın allah sanada yeniden bir melek verecek

4. 13 Ağustos 2008
  5. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

:enbuyukkk: hiç birşey söylemicem şeker pembem sen zaten herşeyi söylemişsin. gönlünce yaşa sağlıcakla kalŞenizkaydirigubbakcemile5

6. 13 Ağustos 2008
  7. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler umudum tükenmiicek sizler varken yanımda sevgiyle kalın

8. 13 Ağustos 2008
  9. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    daha yolun başındayım daha çok az yol almışım yalanda olsa ümidimi yitirmicem binde 1 de olsa ümidimi yaşatacğım yapmam gereken bu birbirimizin ümitlerini yaşatmalıyız...

10. 13 Ağustos 2008
  11. EU2

EU2 Guest

şekerpembe allahım ne verirse herşeyin hayırlısını versin ben hep öle dedim ve öle diyecem..sende canını sıkma gönlünü ferah tut..görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler..sağlıcakla kal canıma.s

12. 13 Ağustos 2008
  13. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    neslihanım çok sağol bitanem geçmiş olsun buarada allah yüreğini bi başına bırakmasın rabbim ne eylerse güzel eyler ya ben inanıyorumki bizler içinde güzel şeyleri var zamanı nı bekliyor aynı zamanda takdirii ilahi herşeyden bir ders çıkarmalıyız ben aldım dersimi rabbim sınıyor bizleri sınasın yeterki gönlümde benimle birlikte olsun beklemeye razıyım ben sevgiyle kal bitanem

14. 13 Ağustos 2008
  15. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim umudumuz umut olsun hayalimiz gercek olsun bizler ve diğerleri vyanyana omuz omuzayiz inşallah hepde böyle olunacaktir
    rabbim bize meleklerimizi mutlaka verecektir kaybettiklerimiz bizi hep bekleyecektir.
    Herşey gönlünüzce ve gönlümüzce olmasi dileği ile

16. 13 Ağustos 2008
  17. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canim inan dualarim seninle allah hepimize hayirli zamanda,hayirli sağlikli uzun ömürlü bi evlat nasip etsin.

18. 13 Ağustos 2008
  19. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    rabbim cümlemizin sesini duysun koynuzu meleklerimizle yüzümüzü onların varlıklarından oluşan tebessümlerle doldursun inşallahh......