tesettürlülerin rahat edebileceği islami otel dışındaki otel deneyimi paylaşımı...

Konusu 'Balayı Otelleri' forumundadır ve betulita tarafından 9 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : betulita
  1. betulita

betulita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.. ekim sonu balayımız için yer araştırmasına giriştim. islami otellerin yorumlarını okudum ve çok iç açıcı gelmedi. daha çok keyif alıp verdiğimiz paranın hakkını yerine getirebilmek adına rahat edebileceğimiz fakat islami olmayan bir otel arıyorum.havuzdu denizdi çok önemli değil benim için. o yüzden temiz,yemekleri güzel olan ve huzurlu olabileceğimiz, çok fazla yabancı turistin olmadığı ve muhafazakar kesiminde rahatsız olmadan tatil yapabileceği otel deneyimi olan arkadaşlar fikir verip yardımcı olabilirse çok sevinirim.

2. 10 Temmuz 2013
  3. mabada

mabada içimden gelenleri yazarım sadece bloguma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    bende bende .kasımda düğünüm var bazı oteller antalyada çalışmıyoruz demişler şööle güzel odasında sıkılmadan vakit geçirebileceğim manzarası iyi, etrafında gezmek için çok yeri olan rahatsız olmayacağımız otel tavsiye edin lütfeeen:)

4. 11 Temmuz 2013
  5. kelebeeekk

kelebeeekk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım ozaman otel değil de bungalov dedikleri ahşap evleri tercih edin..
    bizde geçen yıl ekimde balayımız için antalya da bungalov da kaldık ve çok memnun kaldık,tavsiye ederim

6. 11 Temmuz 2013
  7. betulita

betulita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama ayşegül hiç bişeyle uğraşmak istemiyorum :)
    bungalowlar çok güzelmiştir eminim ama ben yemek sıkıntısı filan yaşamak istemiyorum. onların genelde yemekleri olmuyo sanırım. dışarı çık yemek ara filan uğraşmasam ne olur :) öylece gitsem keyfime baksam :) çokmu şey istiyorum :)

8. 11 Temmuz 2013
  9. kelebeeekk

kelebeeekk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :KK9: ozaman izmir çeşme de club familia diye bir otel varmış.. oraya bi göz at istersen. ben ismini çok duydum,araştırdım çok güzele benziyo, bu sene oraya gitmeyi planlıyorum..

10. 11 Temmuz 2013
  11. betulita

betulita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir sürü islami otel var muhafazakarlar için ama ben begenmedim çoğunu. daha rahat edebileceğim ve verdiğim parayla daha iyi hizmet alabileceğim bi yer olsun istiyorum ama bulamadım hala kafama göre bi yer :KK43: dur bakalım ne olacak sonumuz :)
    teşekkür ederim ilgilendiğin için ayrıca :) sevgiler

12. 31 Temmuz 2013
  13. betulita

betulita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayseguuull bungalowlara baktimda :KK66:siz hangisine gitmistiniz ? Cirali koyunde var cok guzeller.

14. 31 Temmuz 2013
  15. kelebeeekk

kelebeeekk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    biz çıralı yavuz otelde kalmıştık. :::...OLMYPOS YAVUZ HOTEL & BUNGALOV...:::
    çok da memnun kaldık. sahipleri de çok sıcak insanlardı. çıralı da çok güzel bi yer sakin, tam kafa dinlemelik. düğün yorgunluğundan sonra iyi gelir :KK66:

16. 31 Temmuz 2013
  17. kelebeeekk

kelebeeekk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    buarada bu sene için sana bahsettiğim izmir çeşmedeki club familia da yer ayırttık.. inşaallah çok güzel bi tatil olur :KK9:

18. 31 Temmuz 2013
  19. sweetlyy

sweetlyy Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    kızlar benim düğünümde eylül sonunda muhafazakar otellerin sunduğu imkanlar çok az ve çok pahalı.farklı otellere bakıyorum yalnız benim için önemli olan ne yediğimi bilmek istiyorum bu yüzden başka otellere güvenemiyorum var mı bu şekilde güvenilir bi otel bilen.20 ekimden sonra fthiye marmaris çeşmedeki nerdeyse tüm oteller kapanıyo sezon bitiyo.antalyada bera şah in ve adenya kalıyo ama bunlarda çok pahalı.farklı bi otel istiyorum