Teslim oluyorum

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve vertigo tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar uzun süresir foruma giriş yapmıyordum.niyetim bebek fikrini tamamen aklımdan çıkartmaktı ama olmuyor nerde bebek hamilelik konuları varsa oraya doğru çekliliyorum.bu konuyu düşünme beklemediğin zaman olur diyenler var arkadaşalr düşünmemek nasıl oluyor?içip içip sarhoş mu olayım aklımdan atamıyorum hiç.kendime ya da eşime kısır diyemiyorum çünükü ikimizde de hiç bir sıkıntı yok herşy normal ama 1,5 yıldır olmuyorum 6 yıllık evliyim.başlarda istemiyorduk eşim korunuyordu yani ben hormaon felan almadım.çünkü bazıları doğum kontrol haplarının gebeliği zorlaştırdığını söylüyor. o da yok ama olmuyor işte .neyseki inancım bana yardım ediyor ve herşeyin bir zamanlaması olduğunu hatırlatıyor bana doğru zaman ne zaman arkadaşlar????umarım tüm bekleyenler için doğru zaman gelir

2. 23 Haziran 2010
  3. aysekapadokya

aysekapadokya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inş. doğru zaman bir an önce gelir kafamızdan bu fikri ancak bebeğimizi kucağımıza sağlıkla alırsak o zaman atarız ama bu psikolojiyle de işleri zorlaştırıyoruz biliyoruz ama allah hayırlısını versin ve bir an önce tüm isteyenlere versin (benimde 2 yıldır bebeğim olmuyo ben 8 ay hap kullandım şimdi tedaviye başlıcaz bakalım sonuç ne olacak hayırlısıyla)

4. 24 Haziran 2010
  5. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN.tedaviden kasıt tüp bebek mi çünkü biz de en son onu deniycez aşılamayı hiç yaptırmadık çünkü onun normal birliktelikten çok fazla değil şansı.bir de onun için umutlanıp hüsrana uğramak istemiyorum

6. 24 Haziran 2010
  7. aysekapadokya

aysekapadokya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yok canım tüp bebek değil biz bebek için hiç tedavi görmedik en başından başlıcaz bakalım ne olacak

8. 24 Haziran 2010
  9. morkoltuk

morkoltuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    buraya girmemek falan çzöüm değil...hiç boş kalmadan bişeylerle uğraşıp bebek düşünmemelisin.kurslara git çalış ...dolap beygiri gibi hiçbişey düşünmeden...inanki çzöüm bu..ben öyle 2 bebeğe sahip oldum

10. 29 Haziran 2010
  11. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    keşke hiç bir şey düşünmemek çözüm olsa ne olursa olsun hep aklımda.çocuk düşünmeyen ve polikistik overlı kız kardeşim in çocuığu oldu ve şu an 5 aylık aynı yerde oturuyoruz ve yeğenimi çok seviyorum görmeden edemiyorum gel de bebek fikrini unut:KK43:

12. 2 Temmuz 2010
  13. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    MERHABA HERKEZE! Allah cocuk ısteyen herkeze nasıp etsın! Cougu olmayanlar nasıl kabullenıyor dıyordum oncellerı Allah basa gelınce cekılırmıs.12 senedır evlıyım ılk 2 senesı dr gıdıyordum ama onemsemedık yanı de kontrola gıdıyordum sonrakı seneler anlatıp bıtemeyecegım zorluklar yasdık.bebek sahıbı olabılmek ıcın kac kere yıkılıp yenı yola devam ettık.

Bu sene hersey yolundaydı tup bebek ıcın Turkıye Istanbulu sectık ve geldık gelır*gelmez kıst oldugunu ogrendım ılacla gectı tabıı sonra tup bebege basladık ıgnenın 7 gunu kıst yenı cıktı ve bugun agladım yumurtaların olgunlasma hızı dusuk yeterlı olmuyor.Paartesı bakacak dr olmasa ıslemlerı durduracak yenı bır tup bebege adım yenı bır yarı yolda tam tup bebege gırememe...Allah buyuktur.Rabbım yardım et!yarı yolda bırakma hamıle kalıyım bebısımı elıme alıp sana sonsuz sukur ederek anne olıyım dualarımı kabul et dıyorum.

Bız herzaman Allahım buyuklugune ınandık.Yeter demedık.Allah dedırtmesın. Bu sene olmasa artık ne guc ne sabır kaldı.Hep cocuk cocuk dıye butun zamanımı harcayan bırısı olmadım.Boyle yapmamak ıcın ugrastım zaten zaman da olmuyor. Bos kalmamak gerekır.

eeee Bız evlendıgımız zaman 8 yasında olan cocukların suan kendı cocukları var. Herkez evlenıyor seneye cocuk sahıp oluyor cocuklara sukurler olsun kardesler eklenıyor...Bunları gormemek elde degıl...Bakınca ıcın gıdıyor..Elden ne gelır....

Hakkınızı helel edın Kendınıze dıkkat edın ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsınız! Allah hepımızın yardımcımı olsun! Duanıza ıhtıyacım var......

Son düzenleme: 2 Temmuz 2010
  14. 3 Temmuz 2010
  15. melegim_yildiz

melegim_yildiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 5 sene tedavi oldum cocuk sahibi olabilmek icin... 5 senenin sonunda artık psikolojimin bozuldugunu tedaviye ara vermek istedigimi söyledim doktoruma oda asılama deneyelim olmazsa öyle ara verelim dedi tamam dedik ve yaptırdık okadar umutsuzdumki kesinlikle tutmaz diye düsünüyodum ama tuttu en umutsuz oldugum anımda hamile oldugumu ögrendim allahıma sükürler olsunki simdi 2 yasında bi kızım var 1 senedir yine cocuk istiyoruz ama yine olmuyor cok fazlada üstüne düsmüyorum kızım var sonucta allahım öncelikle hic olmayanlara nasip etsin sonrada bana ikinci bebegimi versin insallah

16. 9 Temmuz 2010
  17. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    evlendiğimizin ilk güünden beri çocuk itsedik ama olmadı olmadı olmuycak biliyorum kafayı yemek üzereyim...