Test silik ama ...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kizlar, Adetimin 24.gunu Kanda Gebelik Bakildi çikmadi. Bugun 28. Gun (adetime 2-3 Gun Kadar Var) Gebelik Testi Silik çikti. Kana Güvenmeliyim Yani Gebelik Yoktur Değil Mi? Benzer Durum Yaşayan Var Mi ?

2. 1 Şubat 2008
  3. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Bilmiyorum Ama Kan Testini Erken Yaptirmissin
    Bence Adet Gununun Gelmesini Bekle
    Normalde Silikde Ciksa Hamile Olunuyor
    Ben Gunum 2 Gun Gecince Test Yaptim Cizgi Cikti Ve Hamileyim

4. 1 Şubat 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Evet Kan Testi Oyle Olmasa Sevinecektim Ama Daha 4 Gun Once Yok Dediler. Test Mi Hatali Acaba Diyorum ? Neyse Adeti Bekleyeyim Bari.

6. 1 Şubat 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Evet Canim Kan Testi Oyle Olmasa Sevinecektim Ama Daha 4 Gun Once Yok Dediler. Idrar Testi Mi Hatali Acaba Diyorum ? Neyse Adeti Bekleyeyim Bari.

8. 1 Şubat 2008
  9. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim bi hafta geçti adeti test silik çıktı şimdi hamileyim, 14+5 haftalık, kanda geç belli olabilir çünkü geç döllenme de olabiliyo, eğer istiyosan hayırlı olsun bence hamilesin

10. 1 Şubat 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Canım senı üzmek istemem ama benim basımdan gecenı anlatayım bende böyle oldu sadece k.kda bır cok kısı cıft cızgıyı sılıkte olsa gördüğünde hamıleydıler inşallah sende hamilesindir.Ben bundan 2,5 ay önce adetıme 8 gün kala evde test yaptım ve 2.çizgi silik çıktı.K.K dakı kızlarada demıştim sonucumu onlarda bana hamılesın dedı.Kan tahlili yaptır dedıler bende ertesı gün gittim kan yaptırdım NEGATİF cıktı.ben artık bu testlere hıc ınanmıyorum kendı sahsıma konusuyorum ama.Kan tahlılı en kesın yontem canım 1-2 daha bekle kafana takılcaksa kesin takıcaksın gidip kan tahlili yaptırıp kafan rahatlar en azından.Canım inşallah bebek gelıyodur sana ama belkıde hamılesındır.kendıne ıyı bak haberlerını eklıyoruza.s.

12. 2 Şubat 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Kizlaar, Kan Testini Tekrar Yaptirdim, Hamileymisim, Isteyen Herkes Insallaaaaaah ....

14. 2 Şubat 2008
  15. EU2

EU2 Guest

Dayanamayip Tekrar Idrar Testi Yaptim, Onda Tekrar Cikinca Kan Tekrarlayalim Istedim. Cok Sukur Erken Sonuc Alabildik. Inşallah Saglikla Aliriz Kucagimiza, Darisi Isteyenler Icin Insaalah En Kisa Zamanda...

16. 2 Şubat 2008
  17. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hadi hayırlı olsun aysencim................

18. 2 Şubat 2008
  19. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayşencim adaşım inan çok mutlu oldum hayatım benim bu ay da olmadı maalesef seninle çok ortak noktamız çıkmıştı hatırlarsan ama sen başardın.ALLAH tamamına erdirsin,tekrar tebrikler...Benim için dua etmeyi unutma:)