Test sonucunu bekleyenler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ANASTASYA tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ANASTASYA
  1. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm::uhm::uhm:
    Merhaba arkadaşlar bir hafta önce embriyo transferim gerçekleşti dün hafif bir lekelenme tarzında kan geldi çok korkuyorum bu ikinci denemem ilkinde de kimyasal gebelik olmuştu:KK43: Bu hafta tahlil yaptırıcam sonucunu da paylaşıcam sizlerle bu sıralarda tahlil yaptıracak arkadaşlar var mı hepimizin yüzümüzün gülmesi dileğiyle...

2. 9 Ağustos 2008
  3. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm evt bende pazartesi yaptırıcam

4. 9 Ağustos 2008
  5. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu lekelenmeden korkma olurmuş eğer bebek varsa bebeğin yrleşmesinden dolayı olabilrmiş .bu lekelenme bende de oldu

6. 9 Ağustos 2008
  7. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım dediğin gibidir fakat benim ilk denememde de aynısı oldu fakat daha yoğun bir kandı ve sonra değerlerim düştü o yüzden çok korkuyorum:KK43: senin güzel haberlerini de bekliyorum inş...:)

8. 9 Ağustos 2008
  9. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen moralimizi yüksek tutmalıyız bende düşük geçirmiştim o zaman normal yolla hamile kalmıştım evet dediğin gibi daha yoğun bir kan gelmişti farkını anlamak zor değil, ya aslında ben şuna inanıyorum gergin olmayacaksn olumsuzluğun hertürlüsü bize zarar

10. 9 Ağustos 2008
  11. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada sende hamilelik belirtisi hissediyormusun bende ğögüslerim çok küçüktür ama irileştiğini görüyorum bilmiyorum umarım pazartesi güzel sonuçlarla dönerim sende öyle

12. 9 Ağustos 2008
  13. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inş:) belirti hissediyorum göğüslerimde damarlar çıktı ve sabahları midem bulanıyor hafif,geçen seferde ben anlamış ve gidip tahlil yaptırmıştım pozitif çıkmıştı inş. bu sefer yüzümüz güler...evet stres en büyük etken ama kan görünce beyninden vurulmuşa dönüyor insan...pazartesi güzel haberlerini bekliyorum:)

14. 9 Ağustos 2008
  15. duyguseli_25

duyguseli_25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar ben duygu benımde bugün transfer yapılalı 9 gün oluyor salı günü ögrencem inş benımde dedıgınız gibi gögüslerim şişti çok ara ara kasıklarım çok agrıyor birden bir agrı girip cıkıyor henuz kanama ile ilgili bir problem yaşamadım allah korusun bu ilk deneyimim çok merak ediyorum meleklerım tutundularmı diye henüz migde bulantım falan da yok işte böyle genelde bakıyorum int hamilelik belirtilerine ama adet tarihi gecince 10 gün sonra başlıyormuş sanırım

16. 9 Ağustos 2008
  17. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sonuç bekleyen tüm arkadaşların yüzünde gülücükler açılsın...ben ilk denememde ihlas suresini çok okumuştum,hatta bütün arkadaşlara da dağıtmıştık..2,5 yıllık beklemenin ardından o surelerden 1 ay sonra hamile olduğumu öğrenmiştim...fatiha suresi de şifa verirmiş...bol dua etcem size...:)))

18. 9 Ağustos 2008
  19. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım sağolun dualarınızı eksik etmeyin...Duyguseli'cim ben geçen seferkinde 9.günümde gidip test yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı yani beklemene gerek yok artık belli olur kan testinde:) belirtiler kişiden kişiye değişir geçen sefer 9.günümde güzel haberi aldım 11.günümde kanamam oldu ve değerlerim düştü:KK43: allah hepimize yardım eder inş....