Test yapmaya korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve birsu tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : birsu
  1. birsu

birsu anne zuzu :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADAŞLAR HASTALIĞIMI BEŞ GÜN GEÇTİ VE BEN TEST YAPMAYA KORKUYORUM ÇÜNKÜ DOĞUM YAPALI 10 AY OLDU BEBEĞİM DAHA KÜÇÜK HAMİLEYSEM KIYIP KÜRTAJDA YAPTIRAMAM NE YAPCAMI BİLEMİYORUM :1no2:

2. 7 Mart 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamam canım sen yinede bi test yap istersen eğer hamileysen ikiside bu durumdan etkilenir biri sütden hasta olabilir diğeride gelişemez en azından emin olursun

4. 8 Mart 2009
  5. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence hemenn test yap bebeğin sütten zehirlenebilir hem olsun oda bebeğin diğeri küçük diye kıyamıyosun

6. 10 Mart 2009
  7. ummahan_d

ummahan_d miniqim kübra'm kollarmda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir an önce doktoruna başvur ve kontrol ettir hayırlısı neyse o olsun beraber büyürler bu kadar dert etme kendine dikkat et tatlım sağlıcakla kal

8. 10 Mart 2009
  9. kemrez

kemrez Guest

bir test alıp evde yap bence eğer hamile isen başta dünya başına yıkılacak gibi oluyor bende aynını ay hatta dah kötüsünü yaşadım oğlu 5 aylıkken kızıma hamile kaldım ama iyiki doğurmuşun aldırmaya gittim kıyamadım senin gibi ikiside kocaman oldu hatta şu anda yanımda birbirlerini yiyorlar biriş12 diğeri13 yaşında beraber büyüdüler o kadarda zor olmuyo bir taşla iki kuş vuruyorsun üzülme canım sakin ol önce hamile olup olmadığından emin ol bence hayırlısıolsun senin için