test yapsam çıkarmı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aynurzil tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : aynurzil
  1. aynurzil

aynurzil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim adetim 6 gün geçti sabah test yaptım negatif çıktı .acaba yanlışlık payı varmı.bu durumu yaşayan arkadaşların düşüncelerini istiyorum.halada adet olmadım.testin yanılma payı varmıççkaç günden sonra çıkar.

2. 24 Mart 2009
  3. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    benim bildiğim kadarıyla 10 gün geçmesi gerekior hatta bazı arkadaşlarda adet 15 gün geçince belli oluorrr sen sıkma canını herşeyin hayırlısı Rabbimden az bişey sabırrr....6 gün sonra yine olmasan ya test yap yada kan tahlili kanda hemen çıkıo....

4. 24 Mart 2009
  5. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    her sabah yap bakalım inşallah hamilesindir ben adete 5 gün kala yaptım çıktı ama herkes bir olmuyor...

6. 24 Mart 2009
  7. glcnsyt

glcnsyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    4 gün önceden olan testler var onları dene ben yapmıstım cok sılıkte olsa cıkmıstı pozitif onlardan dene

8. 24 Mart 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım idrar testlerine güvenme onların kesinliği yok yani en azından ben üç defa yaptım çıkmadı ama hamileyim kanda çıktı istersen kan testi yaptır o zaman kesin belli olur

10. 24 Mart 2009
  11. coco383

coco383 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım biraz daha bekle istersen... geçen ay benim de başıma geldi böyle bi olay ben tam 25 gün gecikmiştim 3 kere idrar testi yaptım hepsi negatif en sonunda kan tahlili yaptırdım negatif ordada kesin hamile olmadığımı öğrendim ertesi gün regl oldum yani biraz psikolojikmiş benimki kafana fazla takma bi kaç gün sonra tekrar yap istersen allah hayırlısını versin arkadaşım

12. 24 Mart 2009
  13. esraie

esraie Guest

canım belki geç döllenme olmuştur ve o tarz testlerde 2 haftalıktan küçük bebişler çıkmıyor

14. 25 Mart 2009
  15. aynurzil

aynurzil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy arkadaşlar çoook teşk.yorumlarınız için bugün 7.gün ve hala- adet olmadım hiç bi belirtide yok.tekrar testte yapmakistemiyorum korkuyorum galiba..büyüsü bozulr bu küçücük umutbile çok güzel.