testi negatif çıkıp doktorda gebe olduğunu öğrenen var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar test yaptım pazartesı gunu sonuc negatif cıktı ama 15gun fılan oldu adetım gecıkelı ve sıddetlı kasık agrılarım var 4-5gundur esım doktordan yarın ıcın randevu almıs cok karısıgım akrabalarım esım bıle hamılesın dıyo ama test negatıf cıktı benım umıdım yok gercekten hamıle olabılırmıyım?yanı aranızda test yapıp sonucu negatif cıkan ve sonra bırıkı gun sonra doktordan hamıle oldugunu ogrenen var mı?:çok üzgünüm:böyle birşey mümkünmüdürsenağlama

2. 23 Aralık 2008
  3. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım testler cok nadır olmakla beraber yanlış cıkabılıo...
    15 gun cok uzun bı sure,regl olman gerekırdı...baska test yapmadın mı 1 tanemı yaptın sadece?bı tane daha yapsaydın keske..inşallah hamilesındır canım...
    kasık agrısı oluo ılk baslarda,hamıleysende dıkkat et kendıne...
    bence yarına kadar sabredemıceksen bı test daha al yap derım...hepsınınde yanlış cıkcak halı yok ya:jeyyar:

4. 23 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

aslında ben korkuyorum ya cok garıp bı duygu içindeyim umarım benım ıcın hayırlısıdır ama kıstten daha cok suphelenıyorum karnım garılgurul kac gundur savaş var sanki içimde yarın belli olucak ak koyun kara koyun ama varsa bıle cok kucuk oldugu ıcın anlasılamayabılırmıs ole okudum bı sıtede yanı 2haftalık fılandır olsa olsa

6. 23 Aralık 2008
  7. ilksu

ilksu Guest

canım bende reglımden bır hafta once test yaptım negatıf cıktı ama sımdı reglım 2gun gecıktı.ama tabı senınkı daha uzun bı sure benım hıc umudum yok ama sen umarım hamılesındır umarım canım

8. 15 Temmuz 2014
  9. trassy123

trassy123 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    geç döllenme dedikleri şeyin aslında ne olduğunu bilmiyorum ama çoğu yerde okuyorum çıkmadığını yani hamilelik mesela 2 haftalık ama kanda çıkmıyomu bu nasıl bişey yani arkadaşlar inanın kafamatakmıyorum ama bütün belirtiler var anlamadım rüyyalarım da da hep görüyorum . yardımmmmm

10. 15 Temmuz 2014
  11. trassy123

trassy123 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    kimse böle bi durum yaşamadımı yaniii :KK50:

12. 15 Temmuz 2014
  13. ciko07

ciko07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    814
    Ödül Puanları:
    163
    Canm benm gec dollenme yani 2 haftalik olsa cikar gec dollenme beklenen yumrtlma tarihinden snra hamile kalmak gbi bsy benm adetm 4 gn gecikdi testler negtafdi 9.gn idrarda 10.gn kanda öğrendim ama sen fazla stres yapmssin pskljk hem.adet görüp hem testler negatif hamile dglsn belli ama stres yaparak ck etkiliysn buda Rüyalarıma grio bendede olmustu