testi negatif olupta sonra pozitif olan varmı

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yumurcek tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yumurcek
  1. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben temuzun 10 da regli olmam gerektı olmadı bu gun 9 gun test yaptım cıkmadı ama benim belirtişlerim var kasıklarımda dolgunluk hıssı seğrime göğuslerimde şiş sızlıyor damarlar cıktı karnım cok cabuk acıkıyor bunlar varken teste cıkmıyor ama tes ucuzdu ıyısı değildı ondanmı kantesti yapcak yerde cok uzak hamile olabılırmıyım 10 gun gecipte reglı sonra test pozitif olan varmı arkadaşlar kafam cok karışık yardımcı olun

2. 20 Temmuz 2010
  3. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim oldu. adetim yaklasık 20 gun gecmıstı ıdrar testlerinde negatif cıkıyordu. sonra dedimki kan testi yaptırıcam kesin yoksa sokturucu icecegim. bir yaptırdım 11 cıktı sonra 45 oldu ama ne yazıkki düştü değerlerim sonra.. adet gormedıgın surece ihtinal vardır. mutlaka kan testini yaptır. allah gonlunuze gore versin

4. 20 Temmuz 2010
  5. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence büyük ihtimal hamile değilsin fazla ümitlenme derim çünkü sonra olmadığını öğrenince çok kötü oluyo insan.

6. 20 Temmuz 2010
  7. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.916
    Ödül Puanları:
    238
    bende aynı belirtileri yaşıyorum çabuk acıkıyorum doymuyorum desem yeridir bir de çok yemem ben normalde.. Kasık ağrılarım da var hafifledi bu aralar göğüslerde birşey yok. C.tesi ve bugün yaptım negatif ama geçen ay ki reglim bugündü daha o yüzden perşembeye kadar beklicem ama var tabii ki negatif olup sonra pozitif çıkan ancak 9 gün gecikmiş ciddi bir süre çıkması gerekirdi.. Bence dr git o zaten kan tahlili ister onda hcg yi de yazar ama direk kan yaptırma doktora görün ultrasona alsın kist felan da olabilir hem bebiş yoksa regli söktürücü verir..

8. 20 Temmuz 2010
  9. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saollun kızlar nıye vucudum hamilelik belirtileri veriyor ğoğuslerm sızlıyor acıyor