testine 8-9 gun kalanlar zamanı birlikte geçirelimmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Patricia tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar henuz transferimin 4. gunu bende belirti yok sizlerde varmı? hadı zamanı birlikte geçirelim...

2. 2 Ekim 2009
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Ne belirtisi uleynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:eek:lmaz:
    Yok belirti melirti ama tuttu inan..

4. 2 Ekim 2009
  5. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ceylanım benım burdanda ulastı bana :)))))))))))))))))))))

6. 2 Ekim 2009
  7. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlarım herkeste belirti olur diye bir kural yok,belirti yok diye kendinizi üzmeyin lütfen...Bu arada transferden sonra çorap giyin,ayaklarınızı üşütmeyin.

8. 3 Ekim 2009
  9. dediz24

dediz24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam...28'inde transferim oldu...Bu bekleyiş çok zormuş...10 Ekim'de test var...Belirti var mı dersen biraz baş dönmesi yaşıyorum psikolojik midir bilemem...4 aşılamadan sonra kendimi dinlememem gerektiğini öğrendim öğrenmesine ama elinde değil insanın işte...

10. 3 Ekim 2009
  11. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım kendımızı uzmuyoruz tabiki. tabiki herkeste belirti farklı olur. yada olmaz. amaç su anda gunlerı paylaşarak gecırmek yoksa bu 12 gun nasıl gecer:))))

canım benden bır gun once olmus transferın hadı ınsallah hayırlı haberlerımızı alırız:))))
    ben hıc asılama yaptırmadım. bende aksamları hafıffff bır kasık ağrısından baska bışey yok. bide bır ıkı gun ksamları ateş bastı okadar. ama şu ateş olçme yontemıne takıldım. su an her aksam aynı saatte ölçüyorum ve hep 37 cıkıyor. umarım duzenı değişmezde hamişimdir.kaydirigubbakcemile2

12. 3 Ekim 2009
  13. dediz24

dediz24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benden bır gun once olmus transferın hadı ınsallah hayırlı haberlerımızı alırız:))))
    ben hıc asılama yaptırmadım. bende aksamları hafıffff bır kasık ağrısından baska bışey yok. bide bır ıkı gun ksamları ateş bastı okadar. ama şu ateş olçme yontemıne takıldım. su an her aksam aynı saatte ölçüyorum ve hep 37 cıkıyor. umarım duzenı değişmezde hamişimdir.kaydirigubbakcemile2[/QUOTE]

İnşallah canım inşallah olumlu olur bu sefer...Dediğim gibi çok kendini dinlememk lazım...Bazılarında hiç belirti olmuyor...Her aşılama sonrasında ufacık belirtileri büyütüp kesin hamileyim dedim ve çok hayal kırıklığına uğradım...Artık düşünmüyorum...Bende tek embriyo transferi oldu...4 yumurta toplandı..2'si kaliteliydi ama biri döllendi...Dr. tek transferde şans azalır dedi..Şansım %25'miş.. Bakalım....

14. 3 Ekim 2009
  15. huriya

huriya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım inşallah olumlu olur bu sefer...Dediğim gibi çok kendini dinlememk lazım...Bazılarında hiç belirti olmuyor...Her aşılama sonrasında ufacık belirtileri büyütüp kesin hamileyim dedim ve çok hayal kırıklığına uğradım...Artık düşünmüyorum...Bende tek embriyo transferi oldu...4 yumurta toplandı..2'si kaliteliydi ama biri döllendi...Dr. tek transferde şans azalır dedi..Şansım %25'miş.. Bakalım....[/QUOTE]

merhaba doktora aldırma sen ...ben hastanede bir bayan gördüm otururken yanında 3 yaşında bir kız vardı onun kızı kadın 40 yaş üstü ve o kız çocuğu kadının yaşına ve tek yumurta olmasına rağmen dünyaya gelmiş......demekki allah kısmet ettikten sonra olur ...arkadaşım umudunu hiç azaltma herkesin şansı ve kısmeti farklıdır....

inşallahki tutunmuşutr bebişin yada bebişlerin......hayırlısı olsun...

16. 3 Ekim 2009
  17. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    b enimde bugün transferimin 5.günü
    midem dün çok bulandı istifrada ettim
    bukadar erken mide bulantısı olmasıda imkansız biliorum
    sanırım iğnelerden hala hafif bulantım var
    kasıklarımda ağrı oluyor bazen
    gögüsler balon
    ve ucları büyük baya
    benim ilk denemem kaliteli 2 emriyo transfer edildi
    inş.hepimize anne olmak nasip olur........

18. 3 Ekim 2009
  19. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar hepinizin inşallah pozitif sonuçlarını ben de bekliyorum belirtileri fazla takmayın transferden önce ve sonra kullanılan ilaçlar çok etkiliyor hormonların dengesi bozuluyor hamilelik haberlerinizi bizde umutla bekliyoruz inşallah hepiniz mutlu sonuca ulaşırsınız tabi inşallah bizde bir an önce başşlarız da hepimizin bebekleri olur