testis acil

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve yaren28 tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : yaren28
  1. yaren28

yaren28 Guest

merhaba kızlar.
    tek çocuk annesiyim ve 1 aylık oğlum var. aklıma takılan soruyu sizlerle paylaşmak istedim en azından deneyimli annelere.
    altını açtığımda testis torbasının aşırı derecede sarkık olması merak uyandırdı bende bu sürekli o şekilde kalıyor.gördüğüm diğer çocukların testisleri oğlumun testisinden daha normal.oğlumun testisleri sürekli sanki şiş gibi ve çok daha iri geliyor ele.bunu sizce neden kaynaklanır. yanıtlarınız için teşekkürler

2. 2 Mart 2009
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    doktor kontrolune gıttıgınızde doktor bakmadımı canım.daha cok kucuk bebegın zamanla gececektır o sıslık herhalde.ama sen doktoruna goster.ben oglumda senın dedıgın gıbı bıseyı hatırlamıyorum cunku.

4. 2 Mart 2009
  5. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yarencim daha çok küçük bebişin,zamanla toplanıp küçülüyor. merak etme canım ama yine de sor doktoruna gittiğinizde.birde çok sıcaklayınca da olurmuş bir süre altını açık tuttuğunda serinlemeye başladığı an toparlanıp küçülmesi lazım.

6. 2 Mart 2009
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    testisler yukarı çıkmış olabilir kontrol et canım ve bir doktora göster istersen

8. 3 Mart 2009
  9. yaren28

yaren28 Guest

nilüfercim açık bırakıyorum altını ama toparlama olmuyor sürekli sarkık oluyor.çok nadir rastladım toparlanmış olarak.galiba yeni doğanlarda böle oluyor :S doktora gıdınce paylaşcam