Testler (-) ama hala regl yok! Lütfen yardım edin

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Samle_Tweety tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Samle_Tweety
  1. Samle_Tweety

Samle_Tweety Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,
    Ben 9 aylık evliyim. Bebiş istiyoruz. Benim şubattan beri adetlerim çok düzensiz. Doğumkontrol hapı da kullanamıyorum. Prezevatif de alerji yaptı. Biz de korunmayalım dedik. Geçen ay 18'inde olmam gerekirken 14'ünde oldum. Bu ay ise hala olmadım. üç test yaptım. Üçü de negaitf. Hala hamile olma durumum olabilir mi? Doktora gideceğim gitmeden size danışmak istedim. Adet belirtilerim yok. Arada kasıklarımda inceden iğne batması gibi ağrı oluyor. Bazen de başım dönüyor gibi. Ama çok kesin bir belirti de yok. Çalıştığım için de çok anlayamıyorum zaten. Nolur yardım edin. Böyle bir olay yaşayan var mı?

2. 21 Mayıs 2009
  3. himeros

himeros Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben 23 nisanda adet olmuştum en son. bugün test yaptım negatif çıktı.açıkcası umudum yok.çünkü benimde adetlerim düzensiz.bu ay klomen+çatlatma iğnesi oldum.tedaviye başladık yani.sanırım olmayacak.adetin 5 gün geçince doktor gel dedi. sende 5 gün filan geçerse doktora gidersin. o zaman gebelik kesesi görülebiliyor sanırım.varsa bebiş görürüz zaten.hayırlısı olsun canım
    bende kasıklarımda ağrı var başka bişey yok.göğüslerde hassasiyet oluyormuş ama bende yok :KK70:
    beklemeden bilemeyiz.yada kan testi yaptırcaz.artık idrar testlerine güvenesim yok

4. 21 Mayıs 2009
  5. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    kan testi yaptınmı cnm...idrarda bazen çikıyor bazen çikmıyabilir...en iyi birde kan testi yap..inşallah hamilesındır

6. 22 Mayıs 2009
  7. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim hamile olsaydin testlerde cikardi bence sen doktora gidip muayene ol. Zaten adetim düzensiz diyorsun.. Bende PKO luyum ayni belirtiler bendede var, Benimde hep adetim gecikiyor ama hamilelik hic olmuyor :KK43:((Umudunu kirmak istemem insaallah ben yanilirim, insaallah hamilesindir:ecrin_bebek:

8. 22 Mayıs 2009
  9. cosmopoli

cosmopoli Nazar boncuğummm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Benim adetlerim düzenlidir ama 4 gün geçti bende bekliyom bakalım
    hakkımızda hayırlısı inşallah...

10. 22 Mayıs 2009
  11. dejawum

dejawum Guest

slm kızlar bende buraya yeni katıldım sizler bişey danışacam benim adetim şubat ayından sonra düzensizleşti doktora gittim bana progestan verdi kullandım hap bitmeden 1 gün önce karın agrısı başladı normal regl agrısı ama 3 gündür aynı agrıyı ara ara şiddetli çekiyrm ama regl olamadım normalde bu agrıyı çektigim gün olmam gerekirdi bugün 3 gün ve hala pembelik dahi yok sizce neden lütfen yardımcı olun

12. 22 Mayıs 2009
  13. dejawum

dejawum Guest

şimdiden teşkkr ederim hepinize
    :eek:

14. 22 Mayıs 2009
  15. dejawum

dejawum Guest

ya kimse yokmu :KK43:

16. 22 Mayıs 2009
  17. dejawum

dejawum Guest

haımlar kime yokmu biri bişey yazı

18. 22 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canım içtiğin ilaçtan kaynaklı bir durumda söz konusu olabilir..