Testlerin azizlii...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yabadabadu tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : yabadabadu
  1. yabadabadu

yabadabadu YA HERŞEYİM YA HİÇİM..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar daha öncede tereddütte kalmıştım test yaptım 2. çizği silik çıkmıştı hemde 2kere ama hamile değilim malesef bunun bir nedeni idrar yollarında iltihap varsa 2. çizgi çıkabiliyormuş çok heveslenmiştim mafoldumben şimdi hüsrana uğradım sizde kan testi yaptırmadan pek kendinizi kaptırmayın :sinifsinif:

2. 17 Ağustos 2009
  3. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım geçen ayda bana olmuştu malesef çok kötü bir durum ama kan testi sonucunu alana kadar o heyecanımı anlatamam iki saatte olsa bu duyguyu yaşamak süpermiş inşallah 9 ay yaşarız canım opuyorumnanaktan

4. 17 Ağustos 2009
  5. mavilila

mavilila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende dün yaptım testi silik çzgi çıktı.Hemşire arkadaşım biraz daha bekle yanlış olabilir dedi.Bende bekliyorum ama silikte olsa çizgiyi görünce çok umutlandımmm yaaa..

6. 17 Ağustos 2009
  7. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim inşallah hamilesindir tatlım ya ama çok umutlanma sonra çok üzülmemen için benimde geçen ay olmuştu allahım inşlalah gönlüne göre verir en kesin sonuç kan testi canım

8. 17 Ağustos 2009
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    bende evlendiğimden beri 3 5 ayda bir gebelik testi yapıyorum hiçbirindede silik bir çizgi bile çıkmıyor ama o heyecan inanılmaz bişey oturup karşısına 5 dk bekliyorum 2.çizgi yok ama atmayada kıyamıyorum kafaya yedim iyice herhalde çizgiyi görsem kolye ucu yaparım kaydirigubbakcemile3

10. 17 Ağustos 2009
  11. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    kaydirigubbakcemile3 aay çok güldüm yaa ama öyle benim 2 saatlik yanılgımda bile yaşadığım duygu süperdi allahım inşallah hepimiz tez zmanada hayırlısıyla yaşarız bu duyguyu canım opuyorumnanaktan

12. 17 Ağustos 2009
  13. candycloud

candycloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    ay bende uğradım o azizliğe kızlar daha 1 hafta önce iltihaptan mı oluomuşki

14. 17 Ağustos 2009
  15. yabadabadu

yabadabadu YA HERŞEYİM YA HİÇİM..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 gün yaşadım ama sevinç ile aptallık karışımı birşeydi sanırım hamile kalsamda doğum yapana kadar inanamayacğım Allah herkese nasip etsin Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

16. 17 Ağustos 2009
  17. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    aynen yabadabadu inan birgün hamile kalcam ama bu seferde ben inanmayacağım diyorum herkese.

18. 17 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

bende hemen inanan değil inanamayanlardan olmuştum test yaptım 2 tane çift çizgiydi 2side hemde ilk çizgiden daha kalın ve daha kırmızıydı ama yanlış olabilir acaba doğrumu falan diye ertesi gün kan testi yaptırmaya gittiğimde kalbim çıkacak gibiydi ve değerim baya yüksek çıkmıştı
    eşime okadar baskı yapmışımki tüm gece hemen umutlanmayalım yanlıştır belki bilmeme ne eşim sonucu eline aldı bana döndü negatif dedi nerde yazıyo dedim baktım benim saf kocam gidiyo ya ver şunu dedim çektim elinden gittim laboratuvardaki kadına sonucu nerden öğrenebiliz dedim bakim dedi sonuç pozitif dedi aldım kağıdı eşime vurdum kağıtla şakasına ben zaten zangır zangır titriyorum heycandan bide artist artist negatif diyip gidiyo ben değeri görünce pozitif olduğunu anladım ama yine bile inanmadım sonra doktora çıktık muaneye orda bile acaba gerçekmi falandım yaniii CADIARZU