testten saatler sonra silik çizgi olup hamile olnlar yardım

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve BEKLEYEN tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : BEKLEYEN
  1. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar şimdi idrar testi yapıp saatler sonra silik bile olmayan böyle beyaz bir çizgi görüp hamile olan var mı lütfen cevap verir misiniz?:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

2. 7 Mart 2010
  3. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    üzgünüm ama bu şekilde hiçkimsenin hamile olmuş olabileceğini sanmıyorum.hatta testten 15 dk.sonra çıkan slik çizgi bile hamilelik için doğru test sonucu değildir

4. 7 Mart 2010
  5. vesta

vesta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Olmaz mı? Ben. Hatta bugün aldım kesin sonucu, yani kan testini.Muhtemelen ikizlere hamileyim. Tüp bebek benim, transfer sonrası 8. gün başladım test yapmaya negatifti, öyle bırakıp çıktım, akşam döndüğümde tekrar baktım, çok çok hafif bir çizgi vardı.Ertesi gün biraz daha belirgindi ama , yine de düne göre daha çabuk belirmişti en azından. Bugün kesinleşmesine rağmen ikinci çizgi hala çok net bir çizgi değil. Bebek istiyorsan inşallah hamilesindir.

6. 7 Mart 2010
  7. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4.5 yıldır bebek istiyoruz. 1 aşılama 2 tüp bebek olmadı. öyle çok istiyorum ki.ama tabi hayırlısını versin rabbim. 6 gün önce adet oldum ama normal değil. 6 gün boyunca kahverengi leke geldi. daha önce de olmuştu bende birde guatr var. dün dayanamadım test yaptım yine . bir saat sonra falan böyle renkli değil beyaz bi çizgi belirdi. ne bileyim umut işte. duacı olun banad da. Allah ım isteyen herkese versin inşallah.

8. 7 Mart 2010
  9. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. ama seninde dediğin gibi testi yapar yapmaz ilk dakika içinde negatifi görüp çıkıp gitmişsin.bu tür test kitleri ilk 5 dk.içinde doğru sonuç verir yani senin 2. dk da çıkmış olması muhtemel. benim arkadaşa anlatmak istediğim ilk 5 dk. içinde çizgiyi görmemişsen ondan sonraki zamanlarda göreceği çizgilerin gerçek değerler olmayacağıdır.

bunu gün içinde en az 20-30 gebelik testi bakan bir laborant olarak söylüyorum.

inşallah konuyu açan arkadaş sende hamilesindir yada en yakın zamanda hamile kalırsın :Saruboceq::Saruboceq:

10. 9 Mart 2010
  11. nukhet

nukhet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar olmazmı?daha geçtiğimiz cuma evde gebelik testi yaptım ve 3 dk sonra 2.çizgi belli belirsiz çok silik çıktı.sonra sağlık ocağına gittim 3 defada orda denediler hepsinde silikti.dayanamadım akşama bi hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuç düşük bir değer olmasına rağmen evet hamileyim.üstelik bu test çubukları negatif değerde tekrarlanması gerekirken pozitif değerde yanılma payları çok düşük.seni çok fazla ümitlendirmek istemem canım ama inşallah hamilesin.gözümüz aydın...