testten saatler sonra silik çizgi yardım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve BEKLEYEN tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : BEKLEYEN
  1. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar. 4.5 yıldır bir aşılama 2 tüp bebek sonucu bebeğimiz olmadı. rabbim vermedi.hayırlısı bu demekki. cumartesi günü test yaptım bir saat sonra falan şeffaf bi çizgi çıktı.dikkatli bakınca pembe gibi yada ben öyle görüyorum. eşim yok diyor.dün yine yaptım bu sefer yine saatler sonra belli belirsiz öbür çizgiye benzemeyen bişey görüyorum böyle bişey yaşayan var mı? bu arada hiç bir belirtim yok. 28 şubatta(adet günümde) 5 günsüren akıntım oldu.cevaplarınıza şimdiden çok teşekkürler. duacı olun.ben yazmasamda hepinize dua ediyorum.Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar versin.:sm_confused::sm_confused:

2. 9 Mart 2010
  3. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı şeyi ben aylar önce yaşamıştım yaptığım test negatif çıktı ve saatler sonra tekrar baktığımda ikinci çizgi silikti ve parantez şeklini aldı yani yamuk gibi bir çizgi çıktı üstelik belirtilerinide yaşıyordum en basiti göğüs uçlarım ilk defa öyle gördüm acayip şişmişti acıyordu da..sonra aradan 2 gün geçti adet oldum buraya yazdığımda arkadaşlar kimyasal gebelik geçirdiğimi yazdılar bebek rahime düşmemiş malesef...böyle canım inşlh seninkide gebeliktir ve bebeğin sana sımsıkı tutunur...

4. 9 Mart 2010
  5. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah razı olsun duan için. Allah ım isteyen herkese versin inşallah.

6. 9 Mart 2010
  7. Rady

Rady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben kendi durumumdan bahsedeyim
    ilk tüp bebek denemem.transferin 11.günü idrar tesi yaptım.ilk yarım saat içinde hiç çizgi yoktu.40-45 dakika sonra ikinci çizgi çooooooookk hafif belird.ama testte 10 dan sonra okumayın yazıyo.12. gün kan da 121 çıktı.14. gün kanda 297 çıktı.yani hamileyim.dün yani transferin 15. günü evde kalan idrar testiyle tekrar bakayım dedim.ilkiyle aynı oldu.yani ikinci çizgi yarım saati geçtikten sonra çıktı.
    bence kesinlikle idrar testine güvenme ve kanda baktır derim.rabbim sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin.

8. 10 Mart 2010
  9. VESADE

VESADE bebeğim geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 9 şubatta adet olmuştum bu ay olmadı dün test yaptım negatifti.daha sonra çok açık 2. çizgi.