tetradox+eritretin Roaccutane'ı 2.kez kullananlar

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve ayel tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ayel
  1. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 buçuk sene oluyor Roaccutane tedavisiyle sivilcelerimden kurtuldum,yüzüm inanılmaz kötüydü,5 ay kullandım sonra baktım yüzüm çok düzgünleşti tam da yaza girerken bıraktım kullanmayı,iğne ucu kadar izler vardı sadece öyle kalsaydı canımı sıkacak bir durum değildi.zamanla güneş makyaj vs. lekeler arttı izler büyüdü,sivilcelerim çıkmaya başladı,aynaya bakmaktan nefret ediyorum.:gitme:

doktor tetradox+eritretin jel verdi 1,5 ay oluyor fakat bu beni hem çok uğraştırıyor hem de bu inatçı sivilceleri geçirmeyeceğinden boşa zaman kaybetmekten korkuyorum.inanın dışarı çıkmak istemiyorum .doktorumdan tekrar bir posta daha roaccutane için ısrar mı etsem arkadaşlar ne yapsam,beni bunalttı artk yaa bu yaşta

2. 24 Ocak 2010
  3. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    roaccutane da saçlarımı kirpiklerimi bile inceltmişti ama sonuç daha temiz oluyo hiç olmazsa,cilt çok önemli ya,bunu şimdi daha iyi anlıyorum,tetradoxla zaman kaybediyorum gibi geliyo,artı midemi mahvetti 3 gündür almıyorum,yüzümde sivilceler kabardı ne yapıcam yaa bıktım artk :çok üzgünüm:

4. 7 Temmuz 2010
  5. merveay

merveay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hyr kesinlikle roaccutane a dönmeyn bencee. böbrekleri mahvedio.. ilerde başınıza cok büyük şeyler acabilr.. kullandm cunku bliorum.. bnde şuan tetradox kullanıorum ve artı yanında 2 krem.. ama cdden bu hap midemii bulandııro yaa napioki mideyee:S:gitme:

6. 7 Temmuz 2010
  7. erva_tuba_

erva_tuba_ ErvA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 5 ay kullanıp kestım ama cıldım düzeldi cok tırsarak basladım ama yan etkı görmedım cok şükür ..
    suan iyiyim ama yan etkısı oldugu kesin bence cok takmıyosan kullanma ıkıncı kez

8. 8 Temmuz 2010
  9. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.223
    Ödül Puanları:
    238
    tetradoxta mide bulantısını engellemek için hapları bol miktarda suyla alabilirsiniz,ben bu şekilde kullandım ve midem bulanmadı,bana da doktor söylmişti.

10. 14 Ağustos 2010
  11. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tetradox ve eritretinin özellikle çok bi faydasını görmedim kaç kutu bitirdiğim halde.başka bir doktora göründüm roaccutane yazdı izler için de contractubex.2 ay kadar kullandım yaza girince bırakmak zorunda kaldım.aslında doktor devam etmemi söyledi ama göze alamadım.

12. 15 Ağustos 2010
  13. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende tetradox kullandım 2 aya yakın.. Kullanırken çok iyiydi ama bırakınca gene sivilcelerim çıkmaya başladı.. Bugune kadar bir çok hap, krem, kür kullandım ama kalıcı bir sonuç alamadım hiçbirinden.. roaccutane baslama bence tekrar canım arkadaşlarımdan kullanıpta çok olumsuz etkılenenler var.. Şimdi doğal yöntemleri araştırıyorum.. Eğer işe yarar güzel bir kür bulursam mutlaka haber veririm buradan sizlerede..

14. 29 Ocak 2011
  15. ciskin

ciskin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kesinlikle katılıyorum.. raocutane 6 aydn fazla kullanılmamalı.. böbrekler karaciğer ruhsal denge.. herşeye etkisi var.. ama kesin çözüm olmuyo malesef raocutne :KK43: bende de yeniden nüksetti sivilceler; şimdi tedradox verdi dktr ama pratisyen hekimdi yazan o ndnle uzmana sormadan başlamadım kullanmaya.. gördüğüm kadarıyla bu da pek iyi değilmiş.. amaaaan kadın olmak zor haaa :26:

16. 29 Ocak 2011
  17. PapiBJK

PapiBJK Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bende zoretanin kullandım 6 ay boyunca, tedavi çok iyi sonuç verdi ve pırıl pırıl pamuk gibi oldu yüzüm.. 2008 mayısında bıraktım ilacı, ve bu yaz sonuna kadar hiç sivilce derdi olmadı.. ama şu anda siyah nokta, leke ve sivilcelerle gene başım belada :KK43: ne yapıcam bilmiyorum kesinlikle o ilaca tekrar başlamam, kesin çözüm olacak diye 6 ay kullandım tekrarlayacağını bilsem hiç uğraşmazdım :KK43:

18. 30 Ocak 2011
  19. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr bende roccutane kullandım fakatt bende aşırı derecede lekeler kaldı ... eritiretin falan verdiler kullandım ama fayda etmedi bana .. bırakalı 1 sene oluyoo tekrar sivilceler çıkıyooo.... çook pişmanım keşke kullanmasaydım roccutane hapını.... şimdi ben petal spa toner organik bi tonik ama sivilce siyah nokta leke için kullanılıyoo ... onun deneme grubuna katıldım... bana ücretsiz göndercekler.. fayda ederse haber veririm... öptüm byesss:KK54: