Tetradox ve dostinex kullanan var m?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve erva15 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : erva15
  1. erva15

erva15 Guest

arkadaşlar doktorum bana bu iki ilacı ve ilave olarak bır de folik plus verdi folık plus vitamin ilacı azcok ne olduğunu bılıyorum ama dostinex ve tetradox un yan etkılerı varmış ve ben kullanmaya başladıktan sonra başımda bı sersemlık var bı uyku halı var acaba ilaçların etkısı mı gercı dostinez i pazartesı persembe yarım yarım içiyorum doktora salı gunu tekrar gıdeceğim yumurta takıbıne başlayacak doktor ama gıtmeden once yıne de aranızda bu ilaçları kullanan varsa paylaşırmısınız ve şişesinde 8 tane var bu yeterlımı prolaktın için yanı prolaktınım duşerse hemen hamile kalabılrmıyım acaba kullananlar varsa paylaşımlarınızı beklıyorum arkadaşlar sağolun

2. 4 Nisan 2009
  3. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.147
    Ödül Puanları:
    438
  4. 7 Nisan 2009
  5. erva15

erva15 Guest

teşekkür ederim elif

6. 13 Nisan 2009
  7. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bende dostınex kullanıyorum ve bende kabızlık yaptı sizdede böyle problem oldumu 6 ay önce kullanmıştım yıne aynı sorun olmuştu 1o gün tuvalete cıkamamıştım ve hastaneye gıtmıştık şimdı o kadar olmasada yıne aynı sorunlarım var ama baska etkı görmedım yatmadan önce içiyorum

8. 14 Nisan 2009
  9. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    banada dr um dostinex yazdı..haftada 2 gün iç dedi yarımşar tablet dedi..daha başlamadım hapa..çok mu yan etkisi var?

10. 14 Nisan 2009
  11. erva15

erva15 Guest

canım bende yarım yarım içiyorum dostınex i ama gece yatarken alıyorum ona rağmen ertesı gun bıraz tansiyon duşukluğum ve uyku halim oluyor ama herks de aynı belırtıyı vermeyebılır

12. 25 Nisan 2009
  13. deryasu

deryasu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım benimde doktorum bu ilacı yazdı ilkini çarşamba gecesi içtim.bi yan etki olmadı ALLAHtan:teytey: korkarakta içtim doğrusu çünkü önceki doktorum dopergine vermişti.İlk ay yan etki yapmamış sonraki aylarda yapmıştı felaketti amannn devamlı sakız çiğniyodum anlamıyım bulantıyı diye:bbo:

14. 28 Nisan 2009
  15. asell

asell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana da tetradox verdi doktor..çok fazla likayetim yoktu aslında..ama sanırım ilaç yan etki yaptı..zaten prospektüsünde diyr ki, mantarlar dahil olmak üzere duyarlı olmayana organizmaları çoğaltabilir..ben de öyle oldu sanırım tabi kestim hemen ilacı...bu şekilde bir yan etki ile karşılaşan var mı acaba???

16. 29 Nisan 2009
  17. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bende dostinex kullanmıştım.. Bende ki yan etkisi de kabızlık olmuştu aynı durum yani 1 ay ne çektim o ilaçtan benÇok üzgünüm çoook

18. 29 Nisan 2009
  19. erva15

erva15 Guest

ben suan tetradox ıçmıyorum bıttı dr artık gerek gormedı dostınez de bana hiç yan etkı yapmadı 40.08 olan prolaktınım bua y gıttım 6.33 e düşmüş dr cok cok iyi dedi ve hapı haftada yarım içmemı soyledı yanı duşurdu tamamen bıraktırmadı sanırım dengede tutmak için gecen ay yumöurtam 11.gunde yanı erken çatladığı için bua y adet oldum ve dr klomen verdı bugun başlayacağım kullanmaya ve haftaya da yumurta takıbı yapacaka bakalım hayırlısı olsun