Teyze deil artk Anne olmak istiyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mucizeguyem tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mucizeguyem
  1. mucizeguyem

mucizeguyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugün arkadaşım aradı teyze oluyosun, bebeğim olack diye.çok sevindim onun adına.ama artık sıkıldım ya bu tür haberler alamaktan.bende artık evlenmek yuva kurmak en önemlisi de anneeeeeee olmak istiiyorum.yaş 25 belki ama iş güç olmuşken yalnız yaşarken öyle ihtiyacım var ki bir ailem olmasına.tama zamanı gibi ama olmuyo ve olmayacak gibi.teyzeliğe alışsam iyi olacak gibi...senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 28 Eylül 2009
  3. mucizeguyem

mucizeguyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belki biri olsa hayatımda bu kadar koymaz ama acaip takmaya başladım.bari evlilik olmuyo evliliğe yönelik bir ilişkim olsa o da yok o da yok ben hangisine yanayım ya.bıktıma rtık milletin ilişkjilerini dinlemekten

4. 28 Eylül 2009
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Hayırlısını dile arkadaşım, kısmetten ötesi yok.:nazar:
    elbet karşına hayatının aşkı çıkacaktır. Acele etme sen zaman her şeyin ilacı canım.yerimseniben

6. 28 Eylül 2009
  7. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende evlisinde çocuğun olmuyor sandım,acelen ne gülüm,evlilikte olur çocukta,daha 25 yaşındaymışsın,sen arkadaşlarınla mukayese etme kendini herkesin kader çizgisi farklıdır....hem bu yaşları kendine yaşaman büyük lükstür ileride anlarsın....

8. 28 Eylül 2009
  9. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende bebeğiniz olmuyo sandım ya ilahi hiç vahim bi durum değil arkadasım hayırlısı olsun

10. 28 Eylül 2009
  11. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende istiyorum
    iş istiyorum eş istiyorum kendi hayatım olsun istiyorum bebegim olsun istiyorum ama nasip diye bişey var ne yaparsan yap önüne geçilmiyor inşallah yakındır bizimde isteklerimizin gerçekleşecegi günler

12. 28 Eylül 2009
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Anne olmak istiyorsan ol güzelim, buradakilerin sana bu konuda pek yardımı olmaz. Her şey senin elinde.

14. 28 Eylül 2009
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Nasip kısmet ne zaman olucağı bilinmez ummadığın anda çıkar biri karşına bakmışsın bir ayın içinde ewlenmişsin rabbşmden hayırlısını iste o herşeyin en iyisini bilir ona sığın gerisini merak etme sewgileropuyorumnanaktan

16. 28 Eylül 2009
  17. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bır kac arkadas gıbı cocugunuz olmuyor sandım
    herseyın hayırlısı canım....

18. 28 Eylül 2009
  19. mutlaka kısmetin bi yerlerde ve seni bekliyo.karşına çıkacaktır bu kadar kafana takma.şu an hormonlarının etkisi altındasın.ama mantığını sakın ihmal etme canım.evlenicem derken,hayatını mahvedebilirsin.benim arkadaşım 34 yaşında ve hala bekar.harika bi işi ve düzeni var.bu sadece bi örnek.kendini çok rahat hissettiği için erkekler peşinde dolanıyo,ama kimseye yüz vermez çünki çok ince eleyip sık dokur.kısmet diyorum ona da bi gün biri çıkar,ne dişlerinin sarısını görürsün,ne ellerinin şeklini