tezcanlı erkek

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

evlilikte aceleci, tezcanlı biriyle gecim nasil olur? yani birsey soyluyorsunuz onu hemen en onemli mesele haline getiriyor, aklimda kalmasin diye hemen yapmaya calisiyor. Bu belki iyi bir ozellik gibi gelebilir boyle soylenince ama demek istedigim Rahat biri degilse , hallederiz deyip sessizce halletmek yerine tum yapacaklarini size siralayip soyle olursa sunu yaparim, o olmazsa soyle yaparim, soyle yapsak olur mu deyip sizi strese sokuyorsa. Esi boyle olan var mi

2. 16 Nisan 2009
  3. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benim esı boyledır..
    aklında hıcbırsey kalamsın ıster.
    acayıp planlıdır..
    yataga yattıgında ertesı gunun planını yapar
    cogu zaman sesli..
    saat 7 de kalkarım 10 da su ısım var.. 15 de su yapılacak. vs..
    ben bırsey mı soledım askım bı ara sunu alalım..onemlı ve acıl bısey degıldır ama ertesı gun bı bakarım ben unutmus olurum ama o alır gelır mesela..
    benım hosuma gıdıyor ama plan olayı cok sıkıyor sadece.
    bende tam tersı plansız yaşamayı severım...yani yerıne gore guzel ama abartılmış hali sıkıcı dıyebılrıım..

4. 16 Nisan 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Babam...
    Maşallah 35 sene olacak nasip olursa,annemle bir sorunları yok..:nazar:
    Ama bizi strese sokmuyor kendisi..
    Bizi her an düşünmesi,sorunlarımıza alternatif çözümler önermesi,hemen harekete geçmek istemesi mutlu ediyor hepimizi..
    Şiir gibi oldukaydirigubbakcemile3

6. 16 Nisan 2009
  7. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşim de tezcanlıdır :1closedeyes:zaten konuşması da acele eceledir :1closedeyes:yeni tanıştığımız kişiler konuşmasını kolay kolay anlayamaz ben tercüme ederim kaydirigubbakcemile3dışarıdan gelir ne var ne yoksa kapıdan girer girmez sayar döker :nazar:dışarı gideceğimiz zaman hemen hazırlanır arabada beni bekler:jeyyar: işyerime bana telefon eder direkt anlatmak istediği konuya girer fisfisfispazar günleri erkenden kalkar çayı koyar kahvaltıyı hazırlar beni uyandırır sanki bir yere yetişeceğiz :kahve:herkesin kahvaltı yaptığı saatte biz öğle yemeğimizi yemiş oluruz :mymeka:bilgisayarın başında uzun süre kalamaz sıkılır:1closedeyes: hoşlanmadığı ortamlarda kesinlikle bulunmaz:bbo: aklına bir şey gelir gece yarısı kalkar oturur :uhm:artık senelerdir alıştım bana doğal geliyor :1hug:

8. 16 Nisan 2009
  9. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    benim eşimde tez canlıdır.her işi dakiktir.kendi böyle oluca karşısındaki kişileri de öyle istiyor.istediği anında yapılsın istiyor.ağırkanlı birine tahammül edemiyor

10. 16 Nisan 2009
  11. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    valla benimkide öyle çok iyi bazen can sıkıcı olabiliyor sabırlı olmak gerekiyor

12. 16 Nisan 2009
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim tam olarak öyle değil ama bişey aklına geldimi hemen kalkıp yapmak ister, onu bitirmedende yatmaz. Benle ilgili bişey beklemez, ben o an yapmasını istemiyorum filim izlemek istiyorum diyelim ki, içi içine sığmaz sen izle der kalkar kafasındaki şeyi yapar..
    Bazen gıcık oluyordum bu üşmemezliğine ama arkadaşlarımın eşlerinin neredeyse hiçbirşey için kıllarını kıpırdatmadıklarını görünce artı bir özellik olduğuna karar verdim..

Bende tam aksine çooook üşengecimdir, bazen ölsem susuzluktan su almaya kalkmıyorum. öyle eşşeğim işte.

14. 17 Nisan 2009
  15. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    153
    benım sevgilim degilde ben tez canlıyımdır annemde öyle aklıma koydugum şeyi bugün yapmassam çatlarım =) o iş bugün olacak yani başka çaresi yok.. ama sevgilimde dunya yansa umrunda olmasss 2 yıldır birlikteyiz bazen nasıl 2 yıldır katlanıyorum acaba ben buna diyorum..ben planlı yaşıyorum genelde ama o hiçç bugün neyi gösterirse onu yaşıyor=(buda benı çok üzüyo:KK43:

16. 17 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

sevgilim diil benim bu bennn :)
    o yavaş diil ama biraz daha sakin sakin yapar, ben hemen halledelim aklımızdan çıksın derim..

18. 17 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

bizdede tam tersi ben tezcanlıyımdır plan yaparım illa hemen yapıcam aklımda olanı aşkımda tem tersi

yaparız aşkım acele etme gibisinden yapar bende deli olurum:)