tezkere ezici çoğunlukla geçti

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve ayhandan tarafından 17 Ekim 2007 başlatılmıştır.

17 Ekim 2007
    Konu Sahibi : ayhandan
  1. ayhandan

ayhandan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Tezkere ezici çoğunlukla geçti: 507 kabul oyu TBMM tebrik ediyorum allah ordumuzu muzaffer eylesin demekki her yerde abd nin borusu ötmüyormuş helal olsun şimdi pkk nın anası babası sülalesi ağlasın

2. 17 Ekim 2007
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Her kuşun eti yenmez! demiş atalarımız..
    Elbette ki çıkacaktı bu tezkere,oy vermeyenler ise malum kişiler..Hoş onlar etkisiz eleman gerçi ama,anlasın cümle alem;
    yeryüzünde de,gökyüzünde de hatta meclisin içinde de Türk'ün gücünü kimse alt edemez..
    Kuyruğu sıkışan abd'ye koşuyor..Biz o koşanlardan değiliz..Kuyruk sıkışsa bile,abd'nin paçasına sarılacağımıza sıkışan kuyruğu keser atarız.Gram canımız yanmaz..
    Allah devletimize,milletimize,ordumuza,bayrağımıza ve tüm Mehmetçiklere güç,kuvvet,derman ve zaferler versin..
    pkk itlerinin leşlerini istiyoruz leşlerini..
    Akıtılan kanda boğulmaya hazır mısınız?? Geliyoruz!!! Hem de gümbür gümbür..

4. 17 Ekim 2007
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    Bu yorumun altına Berşule yazıp KK'nin girişine asmalıııı

6. 17 Ekim 2007
  7. Cruciatus

Cruciatus Guest

inşallah canımız çok yanmaz senağlama

8. 17 Ekim 2007
  9. EU1

EU1 Guest

ama hala başbakan Recep Tayyip Erdoğan diyorki''tezkere onaylandı ama uygulanacak diye bir şey yok.Zamanına ve yerine göre ''diyor.Soruyorum sayın başbakana yeri ve zamanı hakkında ne düşünüyorsunuz.Hiç bir askerimiz kalmayıp,kürdistan kurulduktan sonramı?

10. 17 Ekim 2007
  11. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zaten isteyerek sunmadılarki tezkereyi ben TSK ya güveniyorum helede genelkurmay başkanımıza sonuna kadar güveniyorum gerekeni yapacak ve pkk illetine hadlerini bildirecekler öyle umuyorum artık yeter şehitlerimizin kanları yerde kalmamalı

12. 17 Ekim 2007
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    vallaha bende korkuyorum bende sevmiyorum savasi ama bu adilerin lesi lazim artik yeter allahim sonumuzu hayir eylesin bizim o kadar kanimiz dokulmuustur analarimiz ablalarimizin canlari yanmistir artik yeter o pislik denmez bile adi pkk lilar o basi buyuk yilanin basi da kesilcek insallah bi de dtp liler protesti etmisler yarabbim ya onlar ne oluo dangalak manyaklar
    yok guney kurdistan mis yok bilmem neymis ya siz kim oluyorsunuz kendi basiniza bi sey yapmak istiyorsunuz bi de amerika silahlari var ellerinizde kendinizi bi sey sanmayin abd kendi kendine bi sey sanio o da bersulenin dedigi gibi korkan abd ye sarilio onlar neyin nesi be adi kopekler kendi baslarina millet saniolar mikrop hesabiniz elbet sorulacak hazir olun allahim sen kazamizi mubarek eylesin allahim sen guc kuvvet ver askerimizi koru yarabbim sen onlara yardim et ki o kadar kardesimizin kani yerde kalmasin hepsinin lesi ortaya serilsin insallah

14. 18 Ekim 2007
  15. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Ne alaka??Sizin tuzunuz kuru mu demek istiyorsunuz yani?

Oraya gidecek olan askerler bizim değil mi? Söz konusu asker olunca,senin kocan,benim oğlum söz konusu bile olamaz!!

İyi o zaman,her gün şehit haberi alalım,her gün feryat figan edelim..Bu daha mı mantıklı?
    Evet eşim askerliğini yaptı..Oğlumsa 6 yaşında..
    Bugün gel efendi deseler koşa koşa gidecek eşim var,ardına bakmadan.Söz konusu ülke bütünlüğü,milli değerler olunca Türk'üm diyen herkes koşa koşa gider..
    Artık yeter,öyle veya böyle bu sorun çözümlenmeli..Tutarıda yok,kaçarı da.

16. 18 Ekim 2007
  17. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    SANA KATILIYORUM ARKADASIM,HICTE UZAKTAN GORUNDUGU GIBI DEGIL ARKADASLAR ISIN ICINDE COK IS VAR , AMAC PKK ILE SAVASTIK SU KADAR SEHIT VERDIK DEMEK,HANGI KOMUTANIN HANGI BAKANIN HANGI DEVLET BUYUGUNUN EVLADI SEHIT DUSTU DOGUDA ASKERLIK YAPTI,OLAN GARIBAN MILLETIN EVLADINA OLDU ATES DUSTUGU YERI YAKTI ALLAH PKK YI ISLAH ETSIN BASKA YUREKLER YANMASINsenağlamasenağlama

18. 18 Ekim 2007
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bu yazdığın çok ciddi bir iddia.bunun altından kalkamassın.hiç bir komutan askerlerini ölsünler diye terörist içine bırakmaz.bence o akraban tedaviyi sakın bırakmasın...:kızgın:
    tezkere konusuna gelince.bir yanım o itler temizlenmeli diyor ama diğer yanım endişeli:1no2:itlerin sadece sınırın diğer yanındakilerle sınırlı olmadığına inanıyorum çünkü..inşallah sorun diplomatik yollardan çözülür...hakkımızda hayırlısı olsun.Allah devletimize,milletimize,askerimize zeval vermesin...:a015: