The House 2 .. The End

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve canavar tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : canavar
  1. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
  2. 6 Ekim 2008
  3. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    acik kapidan eve girdim,bisürü kagit topladim,mavi anahtar buldum, ounla banyoyu actim bisey bulamadim tersine baklmakdan beynim döndü.
    cekmeceden cd buldum tv ye taktim.
    tekrar bahceye cikdim, ag buldum onunla havuzdan ayak ii gibi bisey cikardim icinden yesil anahtar cikdi
    kitaplikda bir kutu var yüzük resmi var ama ici bos

4. 6 Ekim 2008
  5. Ev -Hanxixmxix

Ev -Hanxixmxix sevgiler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    banyo kuvetten bir kese buldum kesenin içinden chip çıktı yeşil anahtarın açtığı kapıdan yatak odasına girdim yataktan bir not dolaptan bir chip daha buldum

6. 6 Ekim 2008
  7. kezban73

kezban73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şifreyi çözmek gerekiyor,tv cd takılınca orada yazılar çıkıyor hafızan için bardakları ve anahtarları araştır yazıyor,şifre bardakların altında saklı, sayılar var ve onları topla yazıyor 21- 57- 00068 ve son bardakta da burçlarla ilgili yazıyor 12 burç olduğuna göre 00068+57+21=146+12=158 0158 şifre oda açılıyor orada tablonun arkasından gözlük alınıyor, ayrıca çekmecenin kulbu yere düşüp kırılıyor ve oradan da chip alınıyor, (banyodan, yatak odasından ve çekmecenin kulbundan.)
    3 tane chip sırasıyla gözlüğün yan tarafına takılıyor ve bize yardımcı olacak birtakım görüntüler çıkıyor
    1- holde vazonun içine kolye atılıyor, görüntüyü seyrettikten sonra vazoya tıklayınca yere düşüyor ve kırılıyor, yerden kolyeyi alıyoruz
    2-diğer chip taktığımızda tv olduğu kitaplıkta mavi kitabın arasına yüzük bırakılıyor ve onuda alıyoruz
    3-görüntüyü izledikten sonra kapaklı kabın içinden anahtarlık gibi bir şey alınıyor
    kutunun olduğu kitaplığa gelip sırasıyla yüzüğü, kolyeyi ve anahtarlığı yerleştiriyoruz ve bir anahtar alıyoruz onunlada gözlüğü aldığımız odadaki cama tıklıyoruz ve oyun bitiyor.....