The secret <sır> çekim yasası

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve trend_sev tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : trend_sev
  1. trend_sev

trend_sev pozitif Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,ben geçen sene the secret adlı kitabı okumuştum, inanılmaz etkilendim,düşünce gücünün neler yapabileceğini örnekleriyle anlatan,yaşanmış birebir olaylar çok ilgimi çekti.düşüncelerimi,söylemlerimi okadar değiştirdim ki,artık hayal ettiğim şeyleri kendime çektiğime inanıyorum,en basidi <evden çıkarken gideceğim şu yerde arabamı park edeceğim yer benim için hazır>diye içimden geçiriyorum ve kıştan bu yana parkla ilgili hiç sorun yaşamadan muhhakkak arabamı park edeceğim yeri bulup hemen park ediyorum bu benim için en basidi,tekniklerini merak edip araştırdım şimdi onunla ilgili bir sürü kitap okudum okumaya da devam ediyorum<çekim yasası,anahtar,zero limit,zengin olma ilmi,yeter ki isteyin,çekim yasasının sırrı,çekim yasasının kayıp anahtarı vs vs >gibi inanılmaz teknikler öğrendim bunlartı sizinle paylaşabilirim,bu konu bize aslında yüzyılardır mevlana tarafından söylenen kelimelerle ifade edilmiştir,fakat bu kitapları yabancı yazarlar yazdığı için daha ilgi çekmiş durumda ara ara yaşadıklarımı ,teknikler sizinle paylaşacağım ben yine konumu mevlananın düşünce gücüyle ilgili çok güzel bir sözü ile sonlardırmak istiyorum:nazar:a.s.insan düşünceden ibarettir,gerisi et ile kemiktir,gül düşünürsen gül olur,diken düşünürsen diken olur>:nazar:a.s.güzel düşünceler hayaller diliyorum sizlere....

2. 13 Ağustos 2008
  3. trend_sev

trend_sev pozitif Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Şöyle devam etmek istiyorum biz evrenin en güçlü vericisiyiz,mıktanız gibiyiz,tüm güzellikler ya da tüm üzüntüleri üzerimize çekme olasılığımız oldukça yüksek,hep derler ya üst üste geldi diye lütfen bir düşünün neden üst üste geliyor, başımıza gelen şeylere üzülmeye devam ettiğimiz sürece frekansımızı değiştirmediğimiz sürece üst üste gelmeye devam edecektir,olumlu düşün olumluyu çek olumsuzu düşün olumsuzu çek ,aslında çok basit gün içinde lütfen kendinize sorun? NASILIM? sağlıklımısınız,ayakta durabiliyor musunuz sevdiklerinizle mutlumusunuz tamam o zaman çok mutlusunuz siz ,bu değerler o kadar önemli ki onun için gün içinde şükretmeli,bizden daha kötü durumda ki insanları düşünüp bulunduğumuz durumu ona göre değerlendirmelisiniz,yine devam edeceğim,güzel bir sözle bitirmek istiyorum yine ama dikkatli okuyun ve üzerinde düşünün bu sözle ilgili sonra ayrıca açıklamalarda bulunacağım.a.s..neleri istemediğinize değil,neleri istediğinize odaklanına.s.görüşürüz

audrey_24 bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2008
  5. Sana hak veriyorum o kitabı ben de okudum ama bazı yerleri çok mantıksızdı yani zenginolun o zaman hayal edin mesela iki günde zengin olun cok basit bir şey değil bu tabi...abartılar dışında inandığım yönleri de var tabi aklıma gelen başıma geldi derler ya olumlu düşünmek lazım her konuda.

6. 13 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

almıştım kitabı da yarısına bile gelemedim
    çok sıkıcı, niye bu kadar abartıldığını da anlamadım basında vs, her kişisel gelişim kitabında yazan klişe şeyler vardı, düşünceyle zengin oluncağına vs inanmıyorum.sadece zengin olcağını düşünüp insana hırs gelmesi ve daha çok çalışıp zengin olması şeklinde olabilir bence.:kahve:

8. 13 Ağustos 2008
  9. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende okudum bu kitabı gercekten cok etkıleyıcı ama ınsanın dusuncelerını kontrol altına alması kıtapta yazdıgı kadar kolay olmuyor ne yazık ki..

10. 14 Ağustos 2008
  11. trend_sev

trend_sev pozitif Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar zengin olmayı şöyle anlatıyor,bunun asıl adı kendine çekme sanatı,siz isteyin ama ne isterseniz isteyin allahtan ,gerisini bırakın lütfen ortamı o hazırlasın,düşünmeyin nerden gelecek diye, biz herşeyi hak ediyoruz,herşeyin en iyisine layığız diye düşünün ve hayal edin istediğiniz şeyleri,hemen değişin demiyor zaten ki değişmekte zor,ben arınma teknikleri yapıyorum ve inanılmaz faydasını görünüyorum eski kalıplaşmış inançlar yüzünden istediklerimize, aman o olmaz zaten beni bulmaz ,gibi laflarla önümüzü kapatıyoruz işte ben bu kalıplardan kurtulmak için arınma tekniği yapıyorum sadece THE SECRET I okumadım kitap adlarını yazmıştım ,onunla ilgili daha bir sürü kaynakları okudum ve bu olaya inanmak önemli,en basidi biz şirin bir turizm kasabasında oturuyoruz,ve ben dünden o kadar yorgundum ki büyük oğlumun doğum günü vardı okul arkadaşları ,öğretmenleri fethiyeden kalkıp geldiler tekne turu vs bayağı yoğun geçti ,tam öğle saatlerinde ahh şöyle bir sere serpe yatsamda baştan aşağıya masaj yaptırsam diye içimden nasıl geçirdim anlatamam ki burada masajcı yok sadece otellerde,neyse bayan kuaförü bir arkadaşım vardı ona birşey sipariş etmiştim o esnada o aklıma geldi aradan yarım saat geçti bende gittim almaya bize yakındı,muhasebeci bir arkadaşlar buraya 20 dk uzaklıkta ki bir yerden özel masaj yaptırmaya uzman kişileri davet etmişler muhasebeci arkadaşlar bayan kuaförün adresini vermiş masajlar burda yapılacak demiş bende üstüne gitttim ki masajcılar orda gerisini tahmin edin günün yorgunluğunu atmak için bana bir masaj yaptılar anlatamam mükemmeldi benim için en basidi böyle içimden geçirdim ve oldu aklıma hayalime bile gelmez.mutlaka sizlerinde olmuştur ayy içimden geçirdim hemen oldu keşke başka bişey daha dileseydim diye bunun gibi bişey işteee.. devam edeceğim yatmam lazım şimdi
    :teytey:

Son düzenleme: 4 Nisan 2009
  12. 14 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bende okudum (hatta içerik aynı konu tekrarı) bi konu açmıştım ben odaklanamıyorum.. problem o.. kitabı okurken çok etkileniyorum ama gel gelelim hayata geçiremiyorum

audrey_24 ve cikolata kiz03 bunu beğendi.
  14. 14 Ağustos 2008
  15. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bu kitabi okudum ve cok etkilendim, ne yazikki sirf okumak veya etkilenmek yetmiyor.
    Bu kitabi bence 2-3 kez okumak gerekiyorki o yazilanlari yasaya bilmek icin.
    Kolay ögrenilecek seyler degil, tabii bu kisiden kisiye degisir.
    Hergün 1-2 sayfa okuyupda düsünceleri tazeleyip ve positif frekasa gecmek gerekiyor.
    Ben de park olayini denedim ve gercekden ilk günden itibaren park sorunum kalkti.
    Cok ilginc.
    Daha önce yani yillar önce bu kitabi okumadan bir cok sey yasadim ayni böyle tabii bilinc alti, ozaman böyle evren falan yoktu.
    Ozaman hislerim daha kuvetliydi ve acayip istedigim seyler oluyordu su an pek cekemiyorum.
    Ögrenmeliyim tekrar.

Baska ne kitabplar okudun bununla ilgili?
    isimlerini verirsen sevinirim.

16. 14 Ağustos 2008
  17. EMEL_GAXIXA

EMEL_GAXIXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    secret ı okumustum ve daha sonra buna benzer kıtaplar okudum. sanırım butun mesele zıhnı kontrol altında tutabılme.bu bıraz zaman alıcak. sevgıyle kal

18. 14 Ağustos 2008
  19. EMEL_GAXIXA

EMEL_GAXIXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AKAŞA yayınlarından bununla ılgılı kıtaplara ulasabılırsın.ben yaradılısın 4 prensıbını okudum en son.