The Sims 2

Konusu 'PC Oyun' forumundadır ve ayca_can tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : ayca_can
  1. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar

the sims ve the sims 3 başlığı var bide 2 si olsun dedim.dermişim yerimseniben

şaka şaka ya ben bu sims 2 hakkında sorucaklarım var

1)the sims 2 ye tüm yamaları aynı anda yükleyebiliyormuyuz?
    2)the sims 2 Double Deluxe diye bir paket var bu oyunmudur yoksa paketmidir?
    3)the sims 2 nin kaçtane yama paketi var?
    4)yama paketlerinin hepsini bilen varsa isimlerini bana yazabilirmi?(netten baktım ama biri bunu yüklersen onu yükleyemezsin falan yazıyo tüm paketleri bir arada yok)

konu izlememde şimdiden teşekkür ederim arakadaşlar :1hug:

2. 2 Mart 2009
  3. Serden

Serden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm ben çok sıkı bir the sims hayranıyım ve elimden geldiğince sorularına cevap vermek isterim
    1) evt the sims 2 ye tüm yamaları aynı anda yükleyebiliyoruz çünkü eşim bilgisayara çok sık format atar her seferinde inatla tekrar yüklerim hiçbir problem olmuyor
    2) bildiğim kadarıyla the sims 2 deluxe nightlife paketini de kapsamaktaydı. the sims 2 double deluxe ise The Sims2 Nightlife ve The Sims2 Celebration Stuff paketlerinin ikisini birden kapsamakta yani zamanında the sims 2 ana oyunu kaçıranlara fırsat
    3) Eklenti Paketleri 1. The Sims 2: University
    2. The Sims 2: Nightlife
    3. The Sims 2: Open for Business
    4. The Sims 2: Pets
    5. The Sims 2: Seasons
    6. The Sims 2: Bon Voyage
    7. The Sims 2: Freetime
    8. The Sims 2: Apartman Life
    Eşya Paketleri 1.Family Fun Stuff
    Glamour Life Stuff
    Festive Holiday Stuff
    Celebration! Stuff
    H&M® Fashion Stuff
    Teen Style Stuff
    Kitchen & Bath Interior Design Stuff
    IKEA Home Stuff
    Mansion & Garden Stuff
    4)3 te cevapladım parantez içinde yazanı tam anlayamadım açıklarsan cevaplayabilirim

4. 3 Mart 2009
  5. ayca_can

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım zaten hepsini cevaplamışsın çok saol :1hug:

6. 18 Nisan 2009
  7. takva

takva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sims onlion oynanıyormu oynamak istiyoruz

8. 21 Nisan 2009
  9. ayca_can

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır oynanmıyor

10. 22 Nisan 2009
  11. takva

takva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sims tr forum sitesi var üye olursan cevap bulabilirsin istediğin paketi istediğin zaman yükleyebilirsin bi sorun olmaz bu siteden istediğin herşeyi öğrenebilirsin üye olamazsan tekrar sorabilirsin

12. 30 Ağustos 2009
  13. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar ben acil bişey sormak istiorum sims2 yükledim oynuorum ama kıyafetler hep aynı alışlverişe gidiolar ama almadan geliolar bu kıyafetleri nerden temin edebilirim noolur yardım edin

14. 11 Eylül 2009
  15. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

ben yeni başladım sims 2 oynamaya...ama bişey anladıysam arap olayım....3 tane yer var birini seçiyosun orda evler var bende birini seçtim bi aile.....ama ben kendim yeni ev falan yapmak istiyorum ansı olacak bu anlamadım...:nazar:

16. 11 Eylül 2009
  17. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    selam canım bende az çok simsi biliyorum..alışverişe götürdüğün zaman sen yönlendiriyorsun onu askılar olur genelde oraya tıklıyorsun istediğin kıyafeti seçiyorsun bu kadar..
    canım simste öncelikle kendin aile kuruyorsun saç şeklinden ten rengine kadar ayarlayabiliyorsun.aile yapıp kaydettikten sonra evlerin olduğu ekran çıkıyor karşına paranın yettiği evi alıyorsun ve içini zevkine göre döşüyorsun..(ayrıca bunların kodları var örneğin paranı çoğaltmak için ctre+shift+c yapıyorsun motherlode yazıyorsun paran çoğalıyor aynı işlemi istediğin miktara ulaşana kadar tekrarlayabiliyorsun)
    daha detaylı bilgi için üstte arkadaşın dediği gibi simsin tr sitesinden yardım alabilirsin..

bu arada kızlar simsin 3üde çıktı şahsen denedim çok geliştirilmiş ve daha güzel deniz kenarında evleri balık tutturuyorsun doğumunu bile hastanede yapıyor kaydirigubbakcemile3tavsiye ederim..opuyorumnanaktan

18. 16 Eylül 2009
  19. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

canım sağol evet kurcalaya kucalaya yaptım sonunda....yalnız bişi sorucam evi boyayamıyorum ben...:mafoldumben yani inşaat yerini kullanmadım bi türlü...yardım etseniz bana uff:nazar:

birde evi değiştiremiyomuyuz yani başka eve geçemiyomuyuz..bu ev çok küçük geliyo çocuk fln oldu eşyalar koyamıyorum b.k gibi oldu yaffmafoldumben