The Strangers

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve dids tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dids
  1. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148

Yapım: 2008, ABD

Tür: Gerilim / Korku

Yönetmen: Bryan Bertino

Senaryo: Bryan Bertino

Oyuncular: Scott Speedman, Liv Tyler, Sterling Beaumon, Peter Clayton-luce, Glenn Howerton, Alex Fisher, Gemma Ward, Kip Weeks, Laura Margolis

Yapımcı: Roy Lee, Doug Davison, Nathan Kahane

Görüntü Yönetmeni: Peter Sova

Müzik: Tomandandy

Süre: 1 saat, 30 dk.

Gösterim Tarihi: 8 Ağustos 2008

Pencereleri kapattınız, kapıyı kilitlediniz… Gerçekten güvende misiniz? Hoyt ailesinin 1801 Clark Road’da bulunan yazlık evinde 11 Şubat 2005 tarihinde neler yaşandığı hala meçhul.

Şampanya. Gül yaprakları. Mum ışığı. Kristen McKay için o gece James’in ailesinin gözlerden uzak yazlık evinde bir kutlama gecesi olacaktı. Bir dostlarının düğününden eve dönen mutlu çiftin planları hiç de bekledikleri gibi gelişmedi. Sabahın dördünde kapı çalındı ve rahatsız edici bir ses sordu: Tamara orada mı?

Maskeli yabancılar tarafından kuşatılan ve kaçabilecekleri çıkışlar dehşet veren terör alanlarına dönüşen bir çiftin gerilim dolu hikayesi. Bu yüzleşme Kristen ve James’i kurtulabilmek için yapabileceklerinden çok daha fazlasını yapmaya zorlar.

(alıntıdır)

2. 6 Aralık 2008
  3. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    İzlemediyseniz tavsiye etmem a.s.

4. 6 Aralık 2008
  5. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımm kötü yani.. biri daha demişti bana bu filmin fos çıktığını
    zaten senaryo fln kötü olduğu için liv tyler ı koymuşlar hani belki liv tyler var diye izlenir diyee..
    ben merak ediyodum aslında çok.. tv de reklamı dönüyodu yaa bi ara neyse sende tavsiye etmiyosun vakit kaybı olmasın
    bende timberfalls(cinnet) izledim beğendim onu önereyim aklıma gelmişken:enbuyukkk: