Thermafirm gözenekleri küçültüp cildi sıkılaştırıyormuş!!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve aysellk tarafından 24 Ekim 2007 başlatılmıştır.

24 Ekim 2007
    Konu Sahibi : aysellk
  1. aysellk

aysellk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çok araştırdım ve bu ürünün işe yaradığını duydum.Gözenekler üzerindede gözle görülür etkiler olduğunu yorumlarında belirtmiş kulananlar ama yinede bilmem her cilt aynı diil nasılsa:1no2:Bu siteden araştırarak bikaç ürün kullandım ama malesef çok az etki gördüm.Cildimde minik çukurcuklar gözenekler ve hafif lekeler var.Bi arkadaşıma bu ürünü sipariş verdim.Kullandıkça size nasıl etki ettiğini anlatırım ama kullananlar varsa lütfen bizimle paylaşsınlar.

Termal yüz sıkılaştırma yöntemi, profesyonel yaşlanma karşıtı dermatolojik uygulamalar arasında en çok ilgi gören yöntem olmasına rağmen acı verici, pahalı ve zahmetlidir. Bu yöntemden esinlenerek üretilen Anew Clinical Thermafirm Sıkılaştırıcı Yüz Kremi ise cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sadece 3 günde bayanların daha sıkı ve toparlanmış bir cilde kavuşmasını sağlar.

Avon'un en etkili sıkılaştırıcı ürünü Anew Clinical Thermafirm ile toparlanmış ve sıkı bir cilde kavuşun! :1rolleyes:

Dermal fiberlerin bozulması ve zayıflaması cildin sarkmasına neden olur. Anew Clinical Thermafirm Sıkılaştırıcı Yüz Kremi, Avon'a özel Triple Sonic Teknolojisi ile zarar görmüş dokuları yeni kolajenle güçlendirir ve cilt tabakaları arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.

Ultrasonik maya, hidrolize buğday proteini ve diğer bileşenlerin bir kompleksi olan Triple Sonic Teknolojisi, ciltte 3 boyutlu bir matris oluşturur ve cilt katmanları arasındaki iletişimi güçlendirmeye yardımcı olur. Böylelikle cildin daha sıkı ve toparlanmış bir görünüm kazanmasını sağlar.

Anew Clinical Thermafirm'ü cildin ihtiyacına göre gece veya gündüz tek başına bir nemlendirici bakım ürünü olarak ya da bir nemlendiricinin öncesinde kullanabilirsiniz. Her yaştaki bayanların kullanımı için uygundur.

:mymeka:önceden aldığım hiç bi üründen memnun kalmadım avonun ama bunda yorumlar çok farklı arkadaşlar inşallah işe yararsenağlamavalla denemediğim şey kalmadı..
    Bu arada çoğunlukla siteye giriyorum böyle bi konu açıldıysaki görmedim kusura bakmayın silerim hemen.

Son düzenleme: 27 Haziran 2011
  2. 24 Ekim 2007
  3. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım yaa inşallah işe yarar..benimde gözeneklerim belirgin sende işe yararsa bende alırım valla.. ama avon un bu kadar etkili bir ürün üretebileceğinede pek inanmıyorum açıkçası.. :KK43:

4. 24 Ekim 2007
  5. aysellk

aysellk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım biçok ürün kullandım ama maalesef aynen çok az etki gördüm.Benimkiler baya açık ve çukurcuklar var lekelerde .Kullanmaya başlıcam bugün akşama geliyormuş kremim:1rolleyes:eek:lursa mutlaka sanada haber veririm:1hug:

contratubex kullandım soyuyor ama sanki altından pürüzlü cilt çıkarıyo az etki gördüm
    madecassol cildi yeniliyomuş,ama gözeneklere pek etki etmedi sanki.cildim sanki biraz şişti sanki parlatıyo yumuşatıyor:çok üzgünüm:

6. 24 Ekim 2007
  7. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür edrim canım..:1hug:aslında benim yüzümde çukurlu bir görünüm yok sadece... gözeneklerim biraz açık ..ama hiç sevmediğim bir görüntü bu ..:1no2:

8. 24 Ekim 2007
  9. EU3

EU3 Guest

aa ben de aldım b.ugün thermafirm bakalım işe yarıycak mı sonucu yazarım burda

10. 24 Ekim 2007
  11. xsxanslxixkxixz

xsxanslxixkxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım almakla cok iyi ettin cok güzel krem hem temsilci hem kullanıcı olarak deneyimimden söylüyorum. kime sattıysam herkes teşekkür etti ama düzenli kullan tamammı.

12. 24 Ekim 2007
  13. aysellk

aysellk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:aynı dertten bende müzdaripim bide arkadaşlarımın cildi pürüzsüz bebek gibi olunca :çok üzgünüm:insan dahada kafasına takıyo

sevik 93 umarım sendede iyi etki eder.3 gün iiçinde zaten etki ediyomuş,bizimle paylaşırsan çok sevinirim bende yeni aldım bugün denemeye başlıcam inşallah

14. 24 Ekim 2007
  15. EU3

EU3 Guest

canımcım bişey sorcam bu kremi bırakınca cilt eski haline dönüyo mu daha mı kötü oluyo.korkum şu hani 1 kutu bitince ya eskisinden beter olursa cildim,alışkanlık yaparsa:sm_confused:

16. 29 Ekim 2007
  17. aysellk

aysellk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1rolleyes:evet arkadaşlar kesinlikle kullanın tamam cildim belki pürüzsüz bebek gibi olmadı ama cildim parladı sıkılaştı gözeneklerim mutlaka bi deneyin ama cildinize uyarsa tabiii:sm_cool:eek:h bee valla açıkçası avonun ürünlerini pek kullanmıyodum önceden memnun kalmadığım için ama bu ürün çok hoş ya...hem çok hesaplı

18. 29 Ekim 2007
  19. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    memnun kaldıgına sevindim canım.. bu ürünün fiyatı ne kadar peki?