thermage yaptıran var mı arkadaşlar?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ecemiz tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ecemiz
  1. ecemiz

ecemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    thermage diye bişey çıktı.doktorlar uyguluyor.ısı vererek cildin alt tabakalrında yeniden kolefen olusumunu sağlıyor,hızlandırıyor.böylece sarkmalar ve kırışıklıklar gidiyor.vücudun her tarafına uygulanabiliyormuş.valla internette öncesi ve sonrası resimlere bakıldığında çok farkediyor.yaptıran duyan var mı acaba arkadaşlar?

2. 11 Nisan 2008
  3. ayhak

ayhak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde çok ilgimi çekmişti ve çok araştırdım.Hatta Ankarada iki doktora mail atmıştım Thermage hakkında bilgi almak için .Çok güzel cevaplar geldi ama tabi yaptıranların yorumları daha önemli.Yaptıran varsa lütfen bizimle paylaşsın sonuçlarını çünkü bende düşünüyorum

4. 21 Ocak 2010
  5. selin97

selin97 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben termage yaptirdim, 2 ay gecti hala bir degisiklik göremiyorum, doktorum 6 ay beklememi söylüyor daha, ama pek umutlu degilim. Belki doktorum cilde zarar vermemek icin dozu cok asagida tuttu. Bilemiyorum.

6. 30 Ocak 2011
  7. theanalist

theanalist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende thermage yaptırcam bu hftasonu ilk randevum var ama benim amacım biraz farklı elmacık kemiklerimin altını biraz inceltmek istiyorum.çünki ne kadar kilo alsam hep yanaklara gdiyor bu nedenle kilo alamıyorum. hem bi yandan da güzel ve sıkı bir görüntü olması da eksra bişey olcak. sende yüzünde küçülme oldumu canım thermageyle

8. 1 Mart 2011
  9. JunondeDior

JunondeDior Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bundan dort yil once Berlindeki stajim sirasinda thermage i ilk kez duymus ve detayli arastirmaya baslamistim. Birgun yeni tanistigim dogum sonrasi karindaki sarkma ve catlaklardan sikayet eden bir arkadasima thermageten bahsettim. Valla biz konustugumuzda cumartesi idi, kiz hemen pazartresi gidip bankadan kredi cekmis, sali gunu bir yer bulup gidip yaptirmis :)))))). Aksamina bana gostermeye geldi, ben tabi soklarda :))))))). Karninin haftasonundaki haliyle ilgisi yoktu ilk uygulamada bole cok duzelmisti. Hala aklimdadir param olunca yaptirmak :)))

10. 23 Kasım 2011
  11. maviyan

maviyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    thermage yapan arkadas baska yok mu?yaptıran arkdaslar ne olur cevap donun yaptırmayı dusunuyorum ben. cene yanlarındakı sarkmalardan kurtulmak benim derdim. cene ovalinin belirginlesmesi yani.

Cok memnun olucam cevap donersenis hic baska yaptıran yok mudur?

12. 23 Kasım 2011
  13. maviyan

maviyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu thermage in aslında para tuzagi oldugunu, gecici olarak yuzdeki odemden kaynaklı yuz geriliyor ve kalkıyor deniyor. Ayrıca az yag dokusu olanların yapması onerılmıyor. yag dokusunu azaltıp cokukluk yapabılcegı ıcın, oytun idilin sayfasinda da benzer seylerden bahsediliyor. Cok kararsizim. biri yardımcı olamaz mı? yok mu yaptıran?

bir de cene endolifting var. ben cene ovalimi saglamak istiyorum. Ama bu ameliyatın yaslılar icin oldugunu soyledi bir doktor. cok pisman olursun yaptırma dedi. bu arada endoliftin diye bilinen sey aslinda endoskopik orta yuz germe ile ayni seymis. oyle soyledı doktor. Orta yu dısında cene de de endolifting olabilir ama piman olursun dedi. tum yollar tıkanmis gibi benim icin..

lutfen endolifting cene olan yada thermage yaptırmıs bırıleri varsa, buradan bizimle paylassin cok rica ediyorum arkadaslar....

14. 26 Mayıs 2012
  15. kuklabidir

kuklabidir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaptıran arkadaşlar sonuçları lütfen yazarmısınız çook zamn geçmiş konun üstünden yazmadığınıza göre artık buralarda çare aramaktan vazgeçmişsiniz demektir buda işlemin başarılı olduğu anlamına gelir ama siz yiede burda çare aradığınız günleri düşünüp bizlere yardımcı olmak adına yazın lütfen

16. 7 Mayıs 2015
  17. cicek5

cicek5 Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    18
    Thermage vucut yaptiran hic yok mu????????