Thermal sauna şort

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve merakliii_ tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merakliii_
  1. merakliii_

merakliii_ yokki aramızda sinerji... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar dün kendime termal sauna şort sipariş ettim.bu arada yediklerime dikkat ediyorum 4-5 gündür ve 1.5kilo vermişim.aynı zamanda elma sirkeli su içiyorum bakalım 1 haftada sonuç ne olacak şu an üstümde bi yarım saat spor yaptım.takalı 2 saat oluyor genelde hareket halindeydim.inş.3 hafta içinde fln baya gitmiş olur benim simitler kafayı yiycem yoksaa.okuluma fit bi şekilde dönmek istiyorum herkesin aa kilo almışsın noldu sana demesinden bıktımohaoldumsmile ,pantolonlarım zor kapanıyor hatta 2 tane çok sevdiğim pantolonumu giyemiyorumm:sinifsinif:

2. 22 Ocak 2010
  3. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    birde bu şortlardan daha önce kullanıp memnun olan var mı kaç cm kaadar inceldiler???ben şimdi banyoda ölçüp yazıcam bi hafta sonra tekrar ölçüp kaç cm inceldiğime bakcam.sizi billgilendiririm bi değişiklik olursaa

4. 27 Ocak 2010
  5. sonsaku

sonsaku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende almak istiyorum , sen nerden ve kaça aldın ? bilgi verebilirsen sevinirim

6. 27 Ocak 2010
  7. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim kuzenler almışş onlardan bi telefon nosu aldım.kargoyla birlikte 47 tlye geldi içinde yağ ölçme aleti ve lut gölü tuzu hediyeli.ama benim şortu giydiğim gün tam 2 saat sonrsaa şortta patlama oldu çok şaşırdım geri gönderdim yenisi gelcek bekliyorum bende.kuzenlerimde öle bi sorun olmadı.

8. 27 Ocak 2010
  9. su_itaat

su_itaat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yelegını kulllanıyorum ve memnunum yanı ıncelmeyı ve sıkılaşmayı hissedebılıyorsun ama streç fılm sar bıde benım tuzum bıtmıstı onun yerıne talk pudra kullanıyorum sankı bana daha çok terletıyomus gıbı gelıyor ama sen yınede tuzunu kullan

10. 27 Ocak 2010
  11. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cnm o tuz haricen kullanılmıyor mu nasıl kullanıosun sen?ben okudugumda bulamaç gibi yapıp sürün streçle sarın yarım saat bekletin diodu ya da 1 saat.peki bana tarif edicek misin nasıl yaptıgını.benimkinin markası sweat termal sauna şort.hepsiburadada var.bakabilirsiniz.evt kullanırken pürüzsüz yapıo 2 satte bile farketti cilt

12. 27 Ocak 2010
  13. su_itaat

su_itaat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tuzu akşamdan sıcak suya koyuyodum çunku erımesı bıraz uzun suruyor.kıvamlı bısey olmuyo su gıbı yanı.yarım saat beklemen yeterlı ev işlerı yaparken yada spor yaparken gıy ne kadar terledıgıne ınanamıycaksın ama hergun yapmak zor oluyor

14. 27 Ocak 2010
  15. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    saol cnm şortu sürdüğün su kurumadan mı giyiyorsun peki??

16. 30 Ocak 2010
  17. merakliii_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    dün şortum geldi tekrar.bugün temizlik yaparken giydim süpürmeyi bitirene kadar acayip terlemişimm.teemizlik bittiğinde banyoyaa girdimmm şortu çıkarttığımdaa su içindeydii acayip ıslanmışş.bu arda cildi pürüzsüzleştiriyor.bakalım etkileri nolucak.bu hfta yemeği biraz kaçırdım geçen hafta gibi boğazımı tutsam süper olucak:KK43:

18. 1 Şubat 2010
  19. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar ben termal sauna şortu 2007 yazında kullanmıştım gerçekten baya sıkılaştırıyor.Selülitleri de gideriyor (fazla değil ama yine de etkili) En büyük sırrı içebildiğiniz kadar su için ve şortu çıkardığınızda soğuk suyla yıkayın bir iki dakika sert bi şekilde keseleyin.2 haftada gözle görülür cm bazında incelmiştim.Hatta yeniden başlıcam ama tuzum bitt :KK43: