THY çalışanları

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve songa84 tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : songa84
  1. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar thy larınlada çalışan arkadaşların yrdımına ihtiyacım var.kendi veya çevresinde bir yakını burda çalışan insanlar yardı ederse sevinirim.thy larına başvurdum bir tanış vasıtasıyla.fakat çalışma şartları hakkında hiç bilgim yok.hangi pozisyonda çalışacağımı da bilmiyorum şuan. benim öğrenmek istediğim çalışma koşulları rahatmı,servis imkanı varmı,vardiyalımı çalışılınıyor bir de hangi gün tatil yapılıyor?bunların hepsine tek tek yanıt vermenizi rica ediyorum.saygılar

2. 18 Kasım 2008
  3. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar yokmu aranızda kendi veya bir tanıdığı türk hava yollarında çalışan?

4. 13 Aralık 2008
  5. ayyysem

ayyysem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aramızda havayollarında kabin memuru olarak çalışan kimse yok muuu??

6. 10 Şubat 2009
  7. xsxirine_4553

xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    hangi pozisyona başvurduğuna bağlı çalışma koşulların...kabin memurluğu mu* yer hizmetleri mi buna göre değişir..yer hizmetlerinde çağrı merkezinde vardiyalı çalışıyorsun 3 vardiya var diye biliyorum...ama kabin memurluğu mülakatı sağlık kontrolü eğitimi sonrası kabin amiri eşliğinde uçuşların var ...servisleri varr ...belirli bir gün izin verilmiyor uçuşlarına bağlı.......

8. 13 Mart 2009
  9. cicekbahcesi20

cicekbahcesi20 hopiiiidiii hopiidiii =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yakında kabin memuru olucam hangimiz önce işi kaparsak birbimizi bilgilendiririz yerimseniben

10. 17 Temmuz 2009
  11. yasminx

yasminx Guest

Merhaba arkadşlar thy part tıme olarak üni öğrncilerni iş imkanı sundu. Bnde cv yoldm cevap geldi. çağryolar bni. Fakat ne yapacağım konsnda hiç bir bilgim yok yardmcı olabilen varmı acba

12. 17 Ağustos 2009
  13. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende kabin memurluğu için thy'na başvurdum tüm kriterler uyuyor fakat yabancı dil yok yinede şansımı denemek için başvuru yaptım.içinizde kabin memuru var ise mülakat aşamalrını çok merak ediyorum ingilizce sorular zormu onun dışında ne tarz sorular yönletiyorlar, ilk görüşmeye giderken ne giyinmeli
    lütfen yanıtlarınızı bekliyorum

14. 17 Ağustos 2009
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.389
    Ödül Puanları:
    238
    ben çalıştım gölek giyinerek git ciddi görün
    ingilizcen iyi ise alırlar deği ise almazlar evde pratik yapmalısın
    doğal ol heycanlı olma okul ve şimdi yapmak istediklerini ingilizce anlatabilmelisin
    haydi şanslar sana!!!!:gitme:

16. 17 Ağustos 2009
  17. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben çat pat ingilizce konuşanları bile aldıklarını duydum ama torpil ile.oda bende olmadığına öre işim çok zor ingilizce bilmiyorum bu işide kaçırmak istemiyorum kursa gidecek vakit yok evde çalışmaya başladım yeterli geleceğini sanmıyorum ama denedim olmadı derim hiç olmazsa
    görev başındayken ingilizceyi dört dörtlük gerektirecek durumlar oluyormu?

18. 17 Ağustos 2009
  19. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

ingilizce kesin gerekiyor arkadaşım.. çat pat konuşup torpille giren de sonun da diğer çalışanlara rezil oluyor.. çin seferleri dışında tüm uçuşlarda ortak dil ingilizce.. yani adam amerikalı alman italyan fransız hepsi ingilizce konuşuyor. yolcunun bi sıkıntısı olsa ne bileyim mesela transit yolcu aktarmayla ilgli bişey soracak ne diceksin dur ben anlamıyorum arkadaşlar bi ilgilenin mi diceksin? ya da acil bi durumda, kolu uyuşuyor nefes darlığı yaşıyor midesi bulanıyor........ sen inanıyor musun ingilizce bilmeyen birinin idare edebileceğine??? ayrıca zaten sınavlarda amerikalılar ingilizler vs oluyor mülakatta anlamıyorsan konuşamıyorsan bi çizik... elenirsin... ha unutmadan çok keyifli tarafları olduğu gibi canından bezdirecek tarafları var hostesliğin, ordan burdan duyduğunuz renkli taraflarına kanıp kaptırmayın kendinizi..