Tibetin gençlik pınarı hareketleri ile göğüs büyütme

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve edasu tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : edasu
  1. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar tam 1 aydır sağlıklı ve enerjik olabilmek için tibetin gençlik pınarı denilen hareketleri düzenli olarak yapıyorum.Bu 1 ayın sonunda birde baktımki göğüslerimde dolgunlaşma ve irileşme meydana geldi.Ben aslında iri göğüs istemiyorum.Benim zaten önceden biraz büyüktü.Kilo verip zayıflayarak birazda egzersizle göğüslerimi biraz küçültmüştüm.Şimdi tekrar büyümeye başlayınca açıkcası artık bu hareketleri bugünden itibaren bırakmaya karar verdim.Aslında hareketlerden memnundum ve faydasını da görmeye başlamıştım ama malesef bırakmak zorundayım.Sİzler göğüsünüzü büyütmek istediğiniz için bunu sizlerle paylaşmak istedim.İnternetten tibetin gençlik pınarı diye yazınca daha ayrıntılı bilgiye ulaşırsınız.Ayrıca kadınlar kulübünde spor bölümünde egzersizler kısmında bununla ilgili konu açılmış.Oraya da bakabilirsiniz.Sormak istediğniz birşey olursa cevaplandırabilirim.:lepi::lepi:

2. 12 Kasım 2009
  3. MiStiK

MiStiK Yeditepeli Şehrin Kadını. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hep istemeyeni bulur zaten böyle şeyler.. Sizin ki talihsizlik mi şans mı karar veremedim ... :1rolleyes:

4. 12 Kasım 2009
  5. yexsxim87

yexsxim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Edasu cnm,tibetin gençlik sırları kitabını duymuştum ama içinde böyle hareketler olduğunu bilmiyordum,internetten hareketleri şekilli bir şekilde buldum ve bugün yapmaya başladım..Bu hareketleri yapan herkes genelde çok memnumuş ama göğüs büyütme etkisini bir tek senden duydum..Gerçi spor olduğu için bence de göğse etkisi olabilir,snçta ordaki kaslarda çalışıyor..İnşallah bizde de işe yarar cnm,çok sağol..

6. 12 Kasım 2009
  7. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar inanırmısınız tam 1 ay sonra göğüslerimde resmen müthiş bir sızlama oldu ve göğüslerim büyümeye başladı. Ben bunu gerçekten çok ciddi bir şekilde hissettim.Galiba bu hareketler hormonları harekete geçiyor.Dün hareketleri yapmayı bıraktım.Dün okadar çok göğsüm sızlıyorduki anlatamam.Üstelik de adetim yeni bitti.Yani adet dönemine yakın bir şişme değildi bu.Bu ilginç keşfimi sizlerle paylaşmak istedim.ınşallah işinize yarar.

Son düzenleme: 12 Kasım 2009
  8. 12 Kasım 2009
  9. yexsxim87

yexsxim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yani adet döneminden sonra şişlik kaybolmadı mı?O zaman süper ;-) Azimle devam edicem,daha bugün başladım gerçi..Gerçi neler denedim bnde pek işe yaramadı ama olsun en azından spor olur..sağol canım bizimle paylaştığın için..

10. 12 Kasım 2009
  11. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Birşey değil canım.Hareketleri yaptığım süre yani 1 ay boyunca yavaş yavaş büyüme gerçekleşti zaten.Ancak herhangi bir sızlama olmamıştı.Ama 1 ayın sonunda yani dün göğüsümde resmen bir hareketlenme,çok belirgin bir sızlama oldu,göğsüm biraz daha şişmeye başladı.Ben bu kitabı(1.)okudum ve hareketleri ona göre yapmaya başlamıştım.Kitabın ilk başlarında bu hareketleri yapan yabancı kişilerin yorumları var.Orda bir bayanda aynı benim gibi göğüslerinin irileştiğini hatta bacaklarının güzelleştiğini yazmış.

12. 12 Kasım 2009
  13. kelebeketkisii

kelebeketkisii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vaysssakannehir bende bende sizleyimmm başarıcazz inşşkaydirigubbakcemile3 ellere varda bize yokmuuu olmasın demiiiiiiiyerimseniben

14. 12 Kasım 2009
  15. yexsxim87

yexsxim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet evet bize de olcak canım inşllh :)

16. 12 Kasım 2009
  17. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bahsedilen 5 hareket var onlarrımı yaptın sadece

18. 12 Kasım 2009
  19. yexsxim87

yexsxim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım sanırım Edasu sadece o 5 hareketi yapmış,çünkü ben de nette araştırırken kitapta sadece 5 hareket olduğunu gördüm,tabiki en doğru cevabı kendisi gelince verecektir..ben yazdığını görünce elimden geldiğince yanıtlayayım istedim,görüşürüz..