Tiffany

Konusu 'Markalar&Mağazalar ve Koleksiyonları' forumundadır ve Elif tarafından 26 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.138
    Ödül Puanları:
    438
    Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli, kelebekli t-shirtler, elbiseler,
    kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömlekler

Renkli giyinmeyi sevenlerin markası Tiffany’de “Rengarenk” yaz indirimi yüzde 50 indirim avantajı ile devam ediyor.

Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli kelebekli t-shirtler, elbiseler, kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömleklerden oluşan zengin yaz koleksiyonunda tüm ürünlerde % 50 indirim avantajı sunan Tiffany sımsıcak yaz günlerinde herkesi rengarenk bir şıklığa davet ediyor.
    Hawaii desenli şort mayolar, çiçekli kelebekli t-shirtler, elbiseler, kargo pantalonlar ve rengarenk tiril tiril gömleklerden oluşan zengin yaz koleksiyonunda tüm ürünlerde % 50 indirim avantajı sunan Tiffany sımsıcak yaz günlerinde herkesi rengarenk bir şıklığa davet ediyor.

Kampanya süresince, tüm Tiffany mağazalarında Advantage, İdeal, Maximum Bonus ve World karta 4 taksitle alışveriş imkanı da devam ediyor.

Tiffany Yaz İndirimi Fiyat Aralığı:
    T.SHIRT : 7,49- 14,99
    PANTALON : 19,99 - 34,99
    ŞORT : 14,99 - 24,99

2. 26 Ağustos 2006
  3. fearless

fearless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Elifim kısss Tiffany'le anlaşmamı yaptın bizden habersiz:rolleyes2:

4. 10 Haziran 2008
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tişortlerin fiyatı gerçekten uygun görünüyor...acaba indirim günleri hangi günden hangi güne kadar ?

bu markayı seviyorum..çünkü düz ve canlı renk basic parça ihtiyacımı çok iyi görüyor..
    ama onun dışında enine çizgili alacalı renk kombinasyonlarından oluşan ve fitilli örülmüş hırkalarını hiç sevemedim..çocuk hırkası gibiler ve insanı şişman gösteriyorlar...
    ama fena bi marka değil...düz renkli ürünlerini seviyorum..

6. 9 Ağustos 2008
  7. darkangel93

darkangel93 Guest

bazı tşirtlerini beğeniorm sadece güzel fazla model yok gibi..CADIARZU

8. 9 Ağustos 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben de hırkalarını çok sevmiştim, aynı giysiden renk renk alma gibi bir takıntım olduğu için her renginden almıştım. bahar aylarında hep kurtarıcım oldular