Tigi Şampuanları

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve icysdn tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : icysdn
  1. icysdn

icysdn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar cheapsmellsten tigi bed head - resurrection şampuanının büyük boyundan ve saç bakım kreminden sipariş ettim. açıklamasında çok iddialı şeyler yazıyor ve ben de boyadan yıpranan saçlarıma iyi gelir diye düşündüm çünkü uçları kestirmeme rağmen memnun değilim saçlarımdan. Tigi'nin şampuanlarını kullananlar var mı, memnun musunuz:ecrin_bebek:

ayrıca %50 tigi indirimi var şu anda. tr^'de tek bi ürününün 50den başladığını düşünürsek fiyatlar gayet iyi:1rolleyes:

2. 1 Eylül 2010
  3. icysdn

icysdn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Kimse yorum yapmamış ama ben yapıyım madem:) Bugün geldi şampuanımla saç kremim. Boyadan şundan bundan yıpranmış saçlarıma gerçekten ilaç gibi geldi. İlk defa market şampuanlarından farklı bi şampuan kullanıyorum ve sonuç ilk yıkamada inanılmaz. Saç uçlarım farkedilir derecede yatıştı ve düzleştiriciden yanan kısımlar da yanlarda uçuşmuyor, onlar da kendine geldi başlarını eğdiler. Ayrıca saçım ince telli olduğu için genelde sönük durur ama sanırım tamamen temizlendiği için gayet canlı duruyor. Sabah yıkamama rağmen kokuyu hala alabiliyorum, harika bi kokusu var. Normalde bi avuç dolusu şampuanla yıkardım saçımı iyice temizlensin diye veya iki kere şampuanlardım. Bu sonuca az miktarda şampuanla ve tek yıkamayla ulaştım yani uzun süre gidecek gibi görünüyor. Son derece memnun kaldım, paylaşmak istedim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

4. 1 Eylül 2010
  5. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Nerden aldın canım??

6. 1 Eylül 2010
  7. icysdn

icysdn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cheapsmells.com dan aldım. tigi ürünlerinin tümünde %50 indirim vardı ama bitti.. gene de çoğu ürün indirimli satılıyor. Tr'de sadece lüks kuaförlerde satılıyor ve tek ürünün fiyatı 50 tl civarında..

8. 28 Eylül 2013
  9. crazygirleda

crazygirleda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de büyük bi umutla aladım ama açıkçası tam bir hayal kırıklığı oldu. piyasadakilerden farklı bir etki göremedim. 500 grlık şapuan ve saç kremi ile birlikte almıştım. İnternetteki kullananların yorumlarına bakarak aldım. Ancak gerek loreal, gerek sp gerekse kreastese in ürünleri ile kıyasladığımda piyasadaki şampuanlarla bir kefeye koyabilirim tigi ürünlerini.

Benim tavsiyem Loreal Mythic Oil sersidir. Şimdiye kullanığdım en güzel seri. $loreal-mythic-oil-hair-products-2.jpg

bir de revlon serisi var o da çok güzel. nem yükleme serisini kullanmıştım ben. her yerde bulunmuyor. ben sachane diye bir kuaför sayfasından almıştım ki hala revlonun elixir serumunu severek kullanıyorum. $revlon.jpg

revlon serisi daha çok kuru saçlarda nem yükleme acil kurtarma gibi etkisi vardır ben kullandığım zaman saçlarım koparak dökülüyordu ve çok memnun kaldım. Mythic Oil serisi ise daha çok bakım etkisi yapıyor. her iki seri de şimdiye kadar kullandığım en güzel seri.

10. 25 Nisan 2016
  11. Snazz

Snazz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba saclarimi siyahtan actirdim ve suan acik renk kullaniyorum bundan dolayi sac uclarim cok kirik ve yipranikti ancak Tigi ürünü cok yipranik saclar icin olani kullanmaya basladim ve ürünleri muhtesemler cok kaliteli ve 2 kere yikamama ragmen saclarim yumusacik ve uclarimda fark edilir bir düzelme ve yumusama var ve ayrica harika bir kokusu var.