tıkalı tüpler için bitkisel bişey var mı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

ya arkadaşlar benim tüplerden biri tıkalı bunun için bitkisel bi tedavi varmı bildiğniz lütfen paylaşın benimle

2. 2 Kasım 2008
  3. Elis

Elis Guest

niye ameliyat olmuyosun?

4. 2 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

şu an uygun dönem değil ameliyatı ailemin yanında olmak istiyorum ama işimi bırakıp gidemem şubata kadar bitkisel bişeyler denemek istiyorum

6. 2 Kasım 2008
  7. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben okuduğum ve duyduğum kadarıyla tüpler
    ameliyatla açılıyor..

8. 2 Kasım 2008
  9. Elis

Elis Guest

ameliyattan baska caren yok,haaa suan zamanim yok diyosun tabi o senin bilecegin bisey...fakat bitkisel yontemlerle ,daha cok zorlastirma isi....bu isler oyle onun,bunun sunu yap demesiyle olacak isler degil.....zamani gelince ameliyatini olursun bi kac ay sonra hamile kalirsin,en temizi bu....a.s.

10. 29 Mayıs 2009
  11. safinaz34

safinaz34 Guest

canim benimde sag tüpüm tikali ama dr lar bana ameliyat demediler hemen tüp bebek diyorlar onada imkanim yok.yasim 37 acaba baska bi caresi yokmu bunun

12. 29 Mayıs 2009
  13. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    bana da aynen öyle demişlerdi,vakıt kaybetme tüp bebek yap diye ama ben şu an 37 haftalık hamıleyım,kendılığımden kaldım yani.hsg çekıldıkten sonra da açılma olabiliyo tuplerde.

Medusa23 bunu beğendi.
  14. 31 Mayıs 2009
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bencede vakıt kaybetmeyın tup bebek yapın

16. 31 Mayıs 2009
  17. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    hsg cektirince aciliyor. buradan bir arkadas 3 defa cektirmis ve kapali tüpü acilmis. o ilac aciyormus.drum banada söylemisti. ayrica rahim filmi sonrasinda kendiliginden hamile kalanlarin sayisi da cok fazla

iltihap nedeniyle kapali tüpler icin adacayi yagi (aci elma yagi diye de geciyor) kullaniyorlar. veya süt buharina oturuyorlar. sonucta vücut icine birsey girmedigi icin yan etkisi de yok. tavsiye edebilrim. bende iltihap vardi adacayi yagi bayagi ise yaradi. sonra sütü de denedim, oda bayagi akinti yapti. deneyebilirsiniz. cok zor seyler degil. yalniz günü ve saati var tabiiki.

18. 31 Mayıs 2009
  19. erva15

erva15 Guest

canım bıraz daha açıkı yazabılırmısın yanı tarıf edebılırmısın benım suan hsg cekılmedı ama 2 ay yumurta takıbı oldum ve 9 adır da korunmamaıza ragmen bebek olmadı ben de tuplerden korkuyorum ama suan için hsg cektırmedım