Tints of nature organik boya kullananlar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gonce tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gonce
  1. gonce

gonce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kıslarr. geçen gün markette boyaları incelerken tints of nature diye organik olarak adlandırılan boyalardan gördüm. ve çikolata kahve rengini aldım. ama boyamadan önce kullanan olup olmadığını merak ettim. var mı kullanan? zemuszemus

2. 30 Temmuz 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ya, inceledim sitesini, baya iddialılar yani. renk kartelası çok geniş ve hem geçici hem de kalıcı boya üretiyorlar. üstelik küllü renkler de var ve amonyak içermemesine rağmen extra açık sarıya kadar her ton mevcut. fiyatını çok merak ettim ama bulamadım nette, rica etsem hangi marketten ve ne kadara aldığını da yazar mısın arkadaşım. bi de marketin adını hafiften sansürle ki başımıza iş almayalım:KK66: ve kullandıysan sonuç nasıl, memnun kaldın mı?

4. 30 Temmuz 2009
  5. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende merak ettım boyadın mı nasıl bır boya?

6. 30 Temmuz 2009
  7. gonce

gonce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok kıslar daha boyamadım. onu kanguru amblemli marketten aldım 19 tl ye.yarın boyiycam bakalım sonuç nasıl olacak. size bildiririmzemuszemus

8. 30 Temmuz 2009
  9. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    hadi bakalım, sen boya, yorumunu bekliorum. şimdilik lazım diil ama kışın lazım olcak diplere, hem küllü renk çıkarabilen hem de organik bi boya arıodum ben de, isabet oldu yani.
    şimdiden teşekkürler o zamana.s.

10. 5 Ağustos 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    gonce, bikaç gün sonra ayrılıorum Türkiyeden, gittiğim yerde bulamayabilirim o yüzden alıp da gitmek istiyorum. memnun kaldın mı, nasılmış boya? cevaplarsan çook sevinirim, teşekkürler şimdiden.

12. 5 Ağustos 2009
  13. gonce

gonce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet boyadım geçen gün. ben çikolata kahvesini almıştım. ve saçım akmış kızıldı. yani koyu bakır kahve gibiydi.saçım bir iki renk koyulaştı. başka bi boya olsa siyaha yakın çıkardı.ama doğal bi koyu renk oldu. yani çok etkili bi boya diyemiycem. ama kesinlikle boyadan sonra saçlarım sertleşmedi.zaten boyarken elime değdiğine silince geçiodu.

14. 7 Ağustos 2009
  15. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    saçta ne kadar süre kalıyo ki hemen akar mı

16. 27 Eylül 2009
  17. Esins

Esins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bu boyayı kullandım.Açık renklerle bir türlü kapanmayan beyazlarımı kapadı.doğal hoş bir renk oldu.yanlız renkler seri halinde beyazınız varsa N serisindende katmanız gerekiyo...Ben memnun kaldım.Hatta tekrar boyamam gerektiğinde gidip alamadım yakın yerden koleston naturel aldım.açık bir renk olmasına rağmen saçlarımı çok koyulaştırdı...pişman oldum.

18. 28 Eylül 2009
  19. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ayy, içime serin sular serptin cnmhihoyyyt
    ben de aldım bu boyadan Türkiyeden ayrılmadan önce, henüz boyamadım, ama kurbandan önce boyarım sanırım. beyazım yok benim, bi de tamamını boyamıcam, tutam tutam boyıcam, amacım gölge yapmak bi de saçımın uç kısmı zaten açık, sonradan uzayanlar sırıtmasın diye boyıcam. ama boyama vakti yaklaştıkça bi endişe sarıyodu içimi, ya istediğim gibi olmazsa diye. bitkisel de olsa içinde kimyasal var sonuçta, kötü olursa saçım yıprandığıyla kalır diye korkuodum.
    sen kaç numarayla boyadın, bendeki 8N, aslında küllü sarı istiodum ama aldığım yerde yoktu. şimdi turunculuk yaparsa diye korkuyorum bi de, bütün yaz o turunculuktan kurtulmaya uğraştım çünkübenneyaptımki