tırnagın hızlı uzaması icin neler yapılabilir

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve zhr79 tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tırnaklarınızın daha hızlı uzaması icin yontemleriniz varmı varsa paylasabilirmisiniz

2. 9 Ocak 2010
  3. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    limon suyuna batırılması gerektiğini duymuştum canım bir dene isterssennnn

4. 9 Ocak 2010
  5. zhr79

zhr79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın.

ben bunu buldum uygulamaya baslıycam umarım ise yarar baska yontemi olan varsa paylasırsa sevinirim

6. 10 Ocak 2010
  7. eylul77

eylul77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benımde bu bu formdan ogrendıgım bır formul var tırnak parlatıcısını yarıya kadar bosaltıp ıcıne 7-8 damla lımon damlatıyorsun tırnakları uzatıyor.

8. 14 Mart 2010
  9. MIRACLE33

MIRACLE33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar slm herkese aranıza yeni katıldım.En çok ben çekiyorum bu tırnak problemlerinden.Benim tırnaklarım kendimi bildim bileli hep kırılıyor ve uzayamıyor dolayısıyla dr.a gitiim stres dedii uff ne bitmez stresmiş işin içinden çıkamayınca stres devreye giriyor onlarda :))) Ben artık avondan bir tırnak güçlendirici almıştım ablamın hatrına :))) ama işe yaradı denemediğim şey kalmamıştı şimdi akşamları onu sürüyorum ve her akşam Tırnak güçlendiricili sebamed in el kremini sürüyorum tırnaklarım dümdüz şimdi hafif sertleştiğini görüyorum ve uzuyor bu sefer başardım galiba deneyin ve görün .

10. 7 Nisan 2010
  11. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ellerim uzun süre suda ıslak kaldığında tırnaklarımın daha çabuk uzadığını farkettim. Belki sizdede işe yarar. Bir de tırnaklarının sürekli kırılmasından şikayet edenler varsa haftada bir-iki kez törpülemesini tavsiye ederim. Bende bunlar işe yaradı uygulaması basit ve masrafsız umarım sizin de işinize yarar... opuyorumnanaktan

12. 7 Nisan 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    48
    bende oje sürmesem bile parlatıcı sürerim mutlaka parlatıcıda uzatır limon güçlendirir

14. 3 Mayıs 2010
  15. tubby

tubby Bekar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol süt için. kalsiyum eksikliğinden dolayı uzamıyor olabilir.

çinkolu yiyecekler ve vitaminler alabilirsiniz. zinco diye bi ilaç var mesela, vitamin. iyi geliyor sabah kahvaltıdan sonra için bi tane.

16. 12 Temmuz 2010
  17. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaprak sarınca süper uzar tırnaklarım :)
    ne zaman tırnaklarımın uzamasına ihtiyaç duysam yaprak sararım tuzlu olduğu için güçlendiriyorda

18. 12 Temmuz 2010
  19. nrominan

nrominan Guest

uzun süre suda kalması uzatıyo evet amaaa tırnakları da inceltiyoooo :hulya: