Tırnak batması ve bs bantları

Konusu 'Ortopedi' forumundadır ve essitalopram tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : essitalopram
  1. essitalopram

essitalopram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Selamlar, aranızda ayak baş parmaklarında tırnak batması olup bs bantlarından taktırıp sonuç alan varmı ben bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum ama biraz tuzlu bir işlem. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. 15 Temmuz 2010
  3. tgcemr

tgcemr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bnmde başımda bu dertten vardı ben 2 seneye yakın tırnağım batık dolaştım acayip kötü bişi sürekli iltihap akıodu.çektirceksn mecburen dedikleri için korkudan 2 sene gitmedim doktora en sonunda korktum kangren falan olcam iltihap artcak die mecburen çektirdim yarısını çekti doktor tırnağın iğne yapıo zaten anlamıosn bile. çekildikten sonra keşke daha önce gitseymişim dedim bide tırnaklarını dümdüz kes o zmn batmıo :1hug:

4. 20 Temmuz 2010
  5. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    tırnak çektirmek diğer yönteme göre daha kolay aslında canım, hani iğğne falan yapıyorlar hissetmiyorsun operasyondan sonra da pansumanlarını yapıp ağrı kesicilerini kullandın mı bu sorun hallolmuş oluyor

6. 12 Ekim 2010
  7. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    benimde 10 yılı geçti sanırım ayak başparmağımdan ameliyat olalı tırnağın yarısını çekti ve etin bir kısmını aldı artık tırnaklarımı biraz uzun tutup düz kesiyorum.