Tirnak Batmasina Yaktirma Tedavisi

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve N&A tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

30 Ekim 2008
    Konu Sahibi : N&A
  1. N&A

N&A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sol ayak tırnağım üç aydır batıodu kızlar dun dermotoloğa gittim ve tırnağım battığı için yanında et oluşturmuş ve iyileşmesi için onun yakılması gerekio dedi we bugun 5te randevum wardı gıttı ayak parmagımı ıgneyle uyusturdu etın oldugu yerı elektırıkle yaktı ıce batan tırnakta cıktı boylelıkle sımdı cok sızlıo ama senağlama aranızda bole bısey yasayan warmı paylasırsa sewınırım kızlar ama gecıcek ınsallah :Saruboceq:

2. 31 Ekim 2008
  3. Guleser1983

Guleser1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun ben 4 senedir çekiyorum yazın gidiyo kışın çıkıyo korkumdan doktora gidip tırnağımı çektiremiyorum seninkini yakmışlar doktor bana tırnağını çıkaracagız demişti o yüzden korkuyorum:

4. 1 Kasım 2008
  5. N&A

N&A Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    guzelim cildiyeciyemı gıttın sen benım parmagımın kenarında et olusmustu sımdı cok zor bısey ya Allah kolaylık wersınwalla

6. 3 Kasım 2008
  7. dayanilmazoldu

dayanilmazoldu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 2sene önce önce batmıştı doktora gittimve ameliyat oldum sadce parmağını uyuşturuyor snra batan tırnağı alıyorlar ama ameliyattan snra tırnağım eskisi gibi olmadı çok fark yok dışardan bakan anlayamaz ama ben farkedebiliyorum

8. 3 Kasım 2008
  9. maviyexsxil

maviyexsxil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim deolmuştu batan tarafın tırnak kökünü almıştı şimdi yine çıkıyo tırnak ama çok oldu sızladı mı sızlamadı mı hatırlamıyorum sızlaması normal bence

10. 3 Kasım 2008
  11. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun canım başıma gelmedi hiç yardımcı olamıcam ama zamala geçer kafana takmamaya çalış