tırnak morarmasının sebepleri

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve sezince tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sezince
  1. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim ağlarken tırnakları morarıyor; ancak bütünü değil, özellikle dip kısmı morarıyor. her zaman olmasa da zaman zaman oluyor. bu durum beni çok tedirgin ediyor. gittiğimiz bir doktor dikkat etmemi söylemişti; ancak ben üşüdüğü için olduğunu sanıyordum. bu konuda bilginiz varsa cevaplarınızı bekliyorum, bebeklerin tırnakları neden morarır?

2. 28 Şubat 2010
  3. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım seni tedirgin etmek istemem ama tırnak ve dudak morarmalarının bir nedenide kalpte olabilecek sorunlardır mesela kalpte delik olması gibi. bendc adam akıllı bir doktora göster

4. 28 Şubat 2010
  5. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sağol... Ben de bu sebeple çok endişeliyim. En iyisi, iyi bir doktor bulmak sanırım.

6. 28 Şubat 2010
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım kansızlık gibi bir nedenden de olabilir yada bazen nedeni olmuyor sıkma canını ama doktoruna danış.zaten bebeğin küçük sanırrım 1.5 yaşına kadar kalp kapanmıyor onun içinde olabilir yani geçici olabilir

8. 28 Şubat 2010
  9. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım, çok sağol ya... içimi rahatlattın. inan dünden beri cevap bekliyorum sizlerden. kafam öyle karışık ki :KK43:

10. 1 Mart 2010
  11. gorkem06

gorkem06 dumadumadum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım içini rahatlatmak istiyorsan mutlaka bir doktora götürmelisin bebeğini. ama benim bebikin de ağlarken dudak üstü morarıyordu doktorumuza göründük, birşey çıkmadı, kendini sıktığından oluyordur dedi.sen de ağlarken diye belirttiğin için söyledim, nedeni sadece kendini sıkması da olabilir.yine de doktoruna görün ki için tam anlamıyla rahatlasın bence...