Tırnak Uzatmak İstiyorum

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve PorseLenBebek tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : PorseLenBebek
  1. PorseLenBebek

PorseLenBebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaa ben tırnaklarımı uzatmak istiyorum ama hep yiyorum :KK43: ama farkında olmadan farkına vardığımda tırnaklarımı kemiriyo vaziyette oluyorum. acı oje kullanıyorum o bile fayda etmiyo başka ne yapabilirim?

2. 10 Eylül 2009
  3. cosmopoli

cosmopoli Nazar boncuğummm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    CANIM 30 YAŞIMA GıRıCEM HALA YıYORUM :eek:lmaz:
    BULURSAN Bı ÇÖZÜMÜNÜ BENıDE HABERDAR ET yerimseniben

4. 10 Eylül 2009
  5. PorseLenBebek

PorseLenBebek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    renkli oje sür abla öyle olunca yemiyosun emin ol ben öğrenci olduğum için yasak süremem artık tatildede sık sık okula gidip geldim onun için yine süremedim.sen dene kesin uzar

6. 10 Eylül 2009
  7. melal

melal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    koyu tonlu öje sürün derim bende.yıllarca tırnak yedim hemde öle böle değil yarısına kadar yoktu tırnak kat kat koparıyordum dişlerimle koyu oje sürünce bu huyunuzdan nefret ediyorsunuz bende uzatıcam diye inat ediyorsunuz başaracağınıza eminim şimdi uzun tırnaklarım var manikür bile yapıyorum kendime :))

8. 10 Eylül 2009
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    badem yağının içine bikaç damla limon damlatıp tırnaklarınıza 15-20 dk.lık bakım uygulayın gün aşırı. tırnaklarınız zamanla sertleşecektir ve ısırmanız güçleşir.zaten güzel uzayacakları için ısırmaya kıyamazsınızda belki. ojesizde bırakmayın tırnaklarınızı. ben tırnak yemiyorum ve bunu uyguluyorum tırnaklarım emel sayın gibi. uzun tırnağı seviyorum. bayanda el ve tırnak bakımının çok önemli olduğunu düşünüyorum.kardeşimde tırnaklarını yerdi badem yağının faydasını gördü.

10. 12 Eylül 2009
  11. melal

melal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tırnak yiyen bir insan o tırnakların üzerine beton atsa yine de yer sertlikle alakası yok bence beyinde bitirmek lazım işi bende uzatıcam benimde tırnaklarım ellerim güzel görünecek diyeceksin ki olacak....

12. 19 Eylül 2009
  13. c3ylan

c3ylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de tırnak yiorum ama şöyle bir özelliğim var. istedıgım zaman uzatıyorum ve renklı ojeler sürüorum. ama bu ara yine basladım. bu tamamen psikolojik canım ya... Yemıcem dediğimde yemıorum ama normalde frknda olmadan yiorum. bence sende aklna koy. yemıcem de. bak uzayacaklar sende zevkten dört köşe olaaksın :KK66: