Tirnak Yemenin Önüne Nasil Geceriz???

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve adayıldız tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1 Ocak 2008
    Konu Sahibi : adayıldız
  1. kızlar yıllardır tırnaklarımı yiyorm.ıstemıyorm tabıkı ama kendime engel olamıyorm.bıldıgnz bısyler var mı?nsl kurtulabılırm.sımdıden tesekkrler...
  2. 1 Ocak 2008
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz YANLIZ SANADIR BUHASRETİM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben 10 yıldır yıyorum acılı oje varmış dene ıstersen ben denemedım hiç ama duydum
  4. 1 Ocak 2008
  5. tatlım onu ck denedım fayda etmedı.yıne de tesekkrler.
  6. 1 Ocak 2008
  7. kızlarr yok mu derdime care:KK43:(
  8. 1 Ocak 2008
  9. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yiyorum nasıl bırakacam bende anlamadım
  10. 1 Ocak 2008
  11. Calma

Calma Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tırnaklarınız düzenli olarak manikğr yaptırın ve uzatmaya çalışın sürekli ojeli gezin böylece yemeğe kıyamıyacaksınız
  12. 1 Ocak 2008
  13. haklısınz ben de tırnaklarımı yaptırdgm zmn sadece yıyemıyorm.kotu gordkce daha ck yıyorm.ama işte hep ihmal.hatırlattgn ıcın tesekkrler candy.sevgiler...
  14. 1 Ocak 2008
  15. nickneyime

nickneyime Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bayaa yiyodum ama kendi kendimi yendim ve bıraktım acı oje falan bi faydası yok onun da tadına alışıyosun :)
    ben şöyle bırakabildim
    baktım ellerim çok kötü görünüyo arkadaşlarımın ki ne güzel bi de kendiminkine bakıyodum üzülüyodum yamuk yumuk tırnaklarım.. herkesin ne kadar güzel bakımlı.. bende dedimki ben bunu yenerim benimde tırnakalrım bakımlı olur dedim vee yendimmmm.. sonra bayaa ilgilendim kendim yaptım manikürümü , çok derin kesmedim mutlaka bi beyazlık kaldı ve şimdi tırnaklarımın şekli de uzun görünüyo.. oje sürüncede çok hoş görünüyo.. mutluyum yani :)
  16. 1 Ocak 2008
  17. qsd

qsd Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yıllardır yiyorum kendimi bildim bileli
    ara ara uzatıyorum oje falan sürüyorum o zamanlar yemiyorum ama sonra yine stresli bir anımda yada canım sıkıldıysa mutlaka elimi ağzıma götürüyorum ve aynada kendime baktım gerçekten çok iğrenç bir görüntü oluşturuyor fakat yine de yenemiyorum :KK43: :KK43: :KK43:
  18. 1 Ocak 2008
  19. moonrose

moonrose Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    bende bazen yiyorum tırnaklarımı genelde uzatırım o zaman dokunmaya kıyamam ama bir tanesi kırılsın yeter hepsini yerim sonra uzun bi zaman yemeye devam ederim taki tırnaklarımı düzgün uzatana kadar sonrasımı yine aynı:)