Tırnak Yenmesi =(

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve MaribeL tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : MaribeL
  1. MaribeL

MaribeL Guest

Kızlar ben foruma yeni katıldm :ecrin_bebek: Şahsen tırnaklarımı yiyorum ve bundan nefret ediyorum..kötükedihüso
    Arkadaşlarımın elleri çok güzeller..Bende onlar gibi ellerim olsun istiyorum :kızgın:
    Bir acı oje kullandım o bıraktırmayı biraz başarabildi.gamyoncuiremsu
    Ama benim tırnaklarım uzamıyor yada benim için zaman geçmek bilmiyor benneyaptımki Ve etlerimide törpüyle itiyorum.. Ama kanıyor bazen kaydirigubbakcemile2
    Tırnaklarımın Daha Hızlı Uzaması , Şu Et Sorunum ve Kesinlikle Tırnaklarımı Yememek İçin Ne Yapabilirim ..?

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. MaribeL

MaribeL Guest

İlgilenen yokmu =( yardım xD

4. 6 Ocak 2009
  5. 00Morpheus00

00Morpheus00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım tırnakLar vıtamın eksıkLıqınden de uzamazmıs vıtamın hapLarı var hanqı vıtamın eksıkLıqı bıLmıyorum ama onu arastır ıstersen =)) hatta b vıtamını eksıkLıqınden tırnaqın uzerınde ınce beyaz cızqıLer oLusabıLıo sanırım senın probLemınde vıtamın eksıkLıqı..

6. 6 Ocak 2009
  7. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende tirnak yiyorum ya.. birakmam heralde..
    sinirden heyecandan stressten tirnaklar gidiyo :KK70:

8. 16 Ocak 2009
  9. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bi arkadaşım da aynen senin gibiydi tatlım kalyon kullanmaya başlamıştı ve tırnakları çok güçlenmişti yada şeffaf ojenin içine 5 -6 damla limon suyu damlat öyle sür o da güçlendirir tırnaklarını..ama yememeye de özen göster..içten gelen bişi oldugunu sanmıyorum..tırnaklarının yapısı kırılgansa ondan kaynaklanıyodur çok sinir bozucu bi durum bilirimm

10. 30 Ocak 2009
  11. matissera

matissera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben de kendimi bildim bileli tırnaklarımı yerim hep uzatmak isterim bi türlü uzatamam..dayanamam..ama artık canıma tak etti ve 13 aralık ta nişanımda takma tırnak kullanmışım sonra onlar tırnağı çok havasız bıraktığı için çıkardım uzatcam dedim..tırnaklarıma hergün el kremi sürdüm..parlatıcı şeffaf oje sürdüm..elimi ağzıma götürdüğümde yemedim..(ama etlerini yedim dayanamayıp), ama tırnaklarımı yemedim ve şu an tırnağın beyazı yarım cm süper görünüo bu şekild ebaşardım siz de başarabi
    irsiniz ..elime ağzıam götürdüğümde etlerini yiorum..tırnağı yememek için ama onu da bırakıcam..

12. 30 Ocak 2009
  13. ela

ela Guest

ben şahsen kendi yaşadığım tecrübemi söylüyorum tırnaklarım eskidende çok uzamazdı yumuşaktı ama ne zaman çinko hapı içmeye başladım saç dökülmeme içindi buda,aman yarabbim inanın abartmıyorum öyle sertleşti tırnaklarım ve haftada bir torpuluyorum çok uzuyor.

14. 30 Ocak 2009
  15. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm, arkadaşım çok yiyordu ,eczaneye sormuştum bende ne önerirsiniz diye, acı oje verdiler ,tırnak yemesi yok oldu şaştım kaldım diyo şimdi bana.bu da bir çözüm.

16. 30 Ocak 2009
  17. ela

ela Guest

annemde acı oje yöntemiyle uzattı tırnaklarını ama çinko eksikliği oldu mu ojede farketmez tırnakları hep kırılıyor

18. 12 Şubat 2009
  19. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende yerdim ta ki 14 yaşına kdr :p sonra özendim tırnaklarını uzatıyolar bakımdır falan derken.. bende bi istek olduu:)) uzatcamm dedim tırnaklarım normal boyutta çok uzatmam zaten ama ellerin şekli daha güzel ortaya çıkıyoo öyle olunca bıraktım birdeeen.. :))