tırnaklarım güçsüz ve uzamıyo

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve ebrununbu tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ebrununbu
  1. ebrununbu

ebrununbu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle merhaba
    benim tırnak yeme sorunum vardı önceden o yüzden şimdileri tırnaklarım şekilsiz gücsüz uzamıyo ...ama uzun güçlü şekilli tırnakları çok seviyorum bunun için ne yabmalıyım
    güçlendiriciler uzatırmı tırnaklarımı nolur yardım edin arkadaşlar

2. 24 Kasım 2009
  3. angelism

angelism Bütün bunlar düş... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de aynı sorunu yaşıyordum canım. Tırnak yemeyi henüz bıraktım ve hayatımda ilk defa tırnak uzatmaya çalışıyorum. :) Ben Oriflame'in ürünlerini kullandım. Özellikle tırnak uzatıcı yağı var. Mükemmel bir şey! Kesinlikle tavsiye ederim. Anında uzatıyor. Şekil konusunda törpüden başka çare yok. Sertleşmesi için de Orfilame'in ürününü kullanıyorum ben ama sen daha ekonomik olsun diyorsan herhangi bir eczaneden tırnak sertleştirici al.

Tırnak sertleştiriciler tırnağın üzerinde sert bir tabaka oluşturur, tırnağın yapısını değiştirmezler. Çıkardığın zaman tırnak eski haline döner. Ama benim kullandığım güçlendirici bakım yağları. Direk tırnağı güçlendiriyor ve kalınlaştırıyor. Çok pahalı değil istersen bir araştır sen de. Oriflame'in bakım ürünleri çok kaliteli. Avon'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum bakım ürünlerinin.

Başka soru varsa cevaplayabilirim buna benzer... Umarım yardımcı olabilmişimdir... :)

4. 29 Kasım 2009
  5. ebrununbu

ebrununbu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım ya cevapladın sorularımı ....alıcam hemen

6. 29 Kasım 2009
  7. nzl.erl

nzl.erl Sailormoon Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim tırnaklarımda hiç uzamıyor ve çabuk kırılıyor çok güçsüz yani... bakım yağını bende bir araştırıyım ... sağolun kızlar (=

8. 29 Kasım 2009
  9. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar dışarıdan ne yaparsanız yapın tırnaklarımızda saclarımız gibi içten beslenirler...tırnaklardaki sorun vitamin eksikliğinin bir göstergesi önce doktora gidin vitamin destegi ve kan degerlerinize bakılsın, oriflamemın avonun kremleri ile geçiçi cözümler elde ederisiniz sorunun köküne inin

10. 30 Kasım 2009
  11. Tsuki

Tsuki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana kozmetik ürünleri satan bi kız golden rose yeşil renkli tırnak besleyicisi önermişti o tırnaklarımı daha kötü yaptı şimdi tırnaklar için özel bi krem kullanıyorum çok iyi geldi tırnaklarım kendilerine geldiler ve dogal bir parlaklık oldu..

12. 30 Kasım 2009
  13. meLody87

meLody87 Guest

bende avonun aldım tırnak güçlendiricisi ama pek de bi işe yaramadı doğrusu yada benim tırnaklar pek bi güçsüz bana yaramadı belki başka önerebileceğiniz bişey varmı kızlar..

14. 1 Ocak 2010
  15. blgctn

blgctn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    aynı sorunu bende yaşıyorum arkadaşlar... önceden tırnaklarımı yiyordum yaklaşık 1 yıldır tırnaklarımın güzelleşmes için uğraşıyorum bi dünya ürün kullandım avonun
    şuanda golden rose un 2 ürüünü kullanıyorum

birtanesi sarı renkli bakım yağı
    diğerkiside pembe olan tırnak sertleştirici
    ikisinden de memnunum

hyatımda ilk defa bu kadar uzun süre tırnaklarım kırılmadan dayandızemuszemus:dance:

16. 1 Ocak 2010
  17. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Beslenmenize dikkat edin.Bir de limon kabuğu ve zeytinyağı cidden işe yarıyor.Kendimden biliyorum çünkü.Uyguluyorum bunları...

18. 1 Ocak 2010
  19. sudemnisa

sudemnisa Kadrolu ev hanımı Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar el ve tırnak sağlığı için size sebamed in el ve tırnak kremini öneriyorum. kesinlikle harika bir krem .