TırnakLarım SağLıkLıcaa Çabucaaak Uzasıııın :)

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve CindyreL tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

?

Tırnak yiyor musunuz ?

Anketin kapanma tarihi 19 Haziran 2011.
  1. evet

Oylanma: 6
    24,0%
  2. hayır

Oylanma: 19
    76,0%
    16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : CindyreL
  1. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar ben tırnaklarımın sürekli kırılmasından şikayetçiydim. Çeşitli kozmetik tırnak bakımlarına onca para vermeme ragmen pek yardımı oldugunu söyleyemicem :) Kendime çözüm buldum ve inanın cok mutluyum.
    Tırnak CiLasının yarısını Boşaltın içine limon suyu ve susam yağı ekleyin bir güzel çalkalayın hergün yani canınız sıkıldıkca tırnaklarınıza sürün farkı görceğinizden eminim.tırnak kesinlikle kırılmıyor.kaydirigubbakcemile3

Ve benim diger sorunumda tırnağımın kenarındaki soyulan etlerdi.Onlarada ne fayda ettiysem olmadı aksine tırnaklarımıda ısırdıgım için kanatıyordum senağlama

Akşam yatmadan Önce elinize bolca vazelin sürün kızlar. eldiven falan değil. açıkcası ben bitane pamuklu bir çorap aldım :dance: onu elime geçiriyorum sabaha kadar sabredemiyorum elim cok sıkılıyor o yüzden sıkıldıgım an elimden cıkarıp uykuya devaam :dance:

Umarım Faydalı 0lur zararı olcagını sanmıyorum doğal olan maddeler bunlar ve cila sayesindede tırnak yeme önleniyor çünkü ben cilayı kemiriyorum farkına vardığım an elimi çekip tekrar sürüyorum :dance:

Görüşürüz :)

Son düzenleme: 16 Haziran 2010
  2. 24 Haziran 2010
  3. poet

poet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nayıır
    nolamazz
    naslaa ! :eek:lmaz:

4. 24 Haziran 2010
  5. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ? anLamadım.

6. 29 Haziran 2010
  7. chanella

chanella Guest

ayy kız ben duramam öyle çorapla kaydirigubbakcemile3 ama denemekte fayda var

8. 29 Haziran 2010
  9. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya bende duramıyorum valla :KK70: sıkıldığın zaman çıkar at :KK70: