Tırnaklarım Sarardı :(

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve shqiptar tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : shqiptar
  1. shqiptar

shqiptar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sürekli ellerıme özen göstermeme ragmen 2 hafta da bır manıkur yaptırmama ragmen süreklı kremler losyonlar kullanmama ragmen ılk defa basıma böle bı durum geldı. pudra rengı oje surmustum üstünede nazar boncukları yapmıstım :KK43: ama malesef aradan 2 gun gectı sıldıgımde bırde ne göreyım tırnaklarım sapsarı olmus ne yaptıysam ne ettıysem duzeltemedım bana önerebılecegınız birseyler yokmu çok iğrenc bı durumda tırnaklarım :KK43: çok üzülüyorum eyvahedigeldismile

2. 15 Ekim 2010
  3. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

zeytinyağ-limon sararmaya iyi geliyor ve tırnakları güçlendiriyor. bi deneyin isterseniz.
    sararma tırnak hava almadığı için olur genelde. birkaç gün ojede sürmeyin a.s.

4. 23 Aralık 2010
  5. kindergarden61

kindergarden61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynı sorun bende de var evet hava almadığı için oldugunu bende duymuştum 4 5 gündür oje sürmüyorum ancak hala düzelmedi ojesizde çok iğrenç görünüyo ojeyle kapatmak istiyorum ancak yıne hava almıycak çözüm öneriniz varsa nolur yazın selamlar

6. 29 Ocak 2011
  7. Jenise

Jenise Elmaa guduuu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    off aynı sorun bende de var ya . Nerdeyse 4 ay önce basladı hala sarı sürsem hava almıyor sürmesem iğrenc görünüyor :S