Tirnaklarimi Koparma Alışkanlığımı Bırakamıyorum

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve mehay tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kizlar tirnak koparma aliskanligim var yeme demiyorum cunku kopariyorum sadece yutmuyorum:Roflol:bana bu aliskanligi birakmamda yardimci olacak arkadaslarim varmi aranizda ne onerebilirsiniz bana???benimkisi strese dayali bisey o yuzden yapiyorum bunu ama sinir bozucu oluyor lutfen yardimmm!!!a.s.

2. 11 Temmuz 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kizlar kimse bana bisey onermiycekmi???

4. 12 Temmuz 2007
  5. K.elebe.K

K.elebe.K Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ayni aliskanlik bendede vardi. Bende tirnaklarimi kopariyordum ve kenar etlerinide... Kendimden utanmaya baslamistim... Genelde sinirlenip yada heyecanlandigim zaman... tirnaklarimi rahat birakmiyordum...

Ben tirnaklarima "jel tirnak" yaptirdim, ama istersen akril de yaptira bilirsin. Tirnaklar sertlesiyor. Daha önce tirnaklarin yumusak oldugu icin cabuk kopariyordun. Jel olunca sertlesiyor, ve güzel durudugu icin dokunmuyorsun. Zaten dokunsanda... koparamazsin baya SERT a.s

Sevgiler.... :1hug:

6. 13 Temmuz 2007
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim cok saol yaa cok makbule gecti valla ...
    sen biraktinmi simdi o aliskanligi???birde tirnaklarima jel tirnak nerde yaptiricam canim guzellik merkezindemi bilgilendirirsen sevinirim :))

8. 14 Temmuz 2007
  9. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende de vardi o pis aliskanlik yaaa..Ben de cogunlukla farkinda olmadan olurdu, genelde tv´de heyecanli bir sey seyrettigim zaman:). Simdi tirnaklarimi sürekli ojeliyorum, elim agzima gittigi an o ojenin tadi geliyor hafiften agzima,hemen kendime geliyorum ve hemen birakiyorum... Önceden hic uzatamazdim tirnaklarimi,bu yöntemle gayet güzel uzatiyorum ve tam olmasa da vazgectim aliskanligimdan. K.elebe.k arkadasin önerisi daha etkili gibi geldi ama...

10. 15 Temmuz 2007
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    evet canim ama jel tirnak ne onu anlamadimki!!!

12. 17 Temmuz 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende de var o alışkanlık malesef ama bugün gittim ve flormarın acı ojesini aldım tadı gerçekten iğrenç bundan sonra elimi ağzıma götüreceğimi pek sanmıyorum :)

hatta benden 1 yaş küçük olan erkek kardeşime de sürdüm o da yiyodu çünkü :)

bi de alix avienin franch manikür seti aldım çok güzeller uzatıp franch yapçam ben de sonunda

14. 18 Temmuz 2007
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    hahahaha erkek kardesin hemen kabul ettimi ojeyi ayy yazik belkide zorla surmussundur ama iyi etmissin!!:)))))

16. 12 Eylül 2007
  17. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nelr denedim elimden törpüyü bırakmıyorum ama off ya..acı oolanlarada alışıyo bi süre sonra insan.uzatınca okdr güzelk oluyoki ama bi stres olayım gidiyo hepsi..
    akrilik tırnak yaptırmak ne kadar tutuyo? bilgi weririseniz çok sewinirim..

18. 14 Eylül 2007
  19. Kaguya Hime

Kaguya Hime Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Oglusum icin almistim.Eczanede oje seklinde (renksiz)bir ilac var.Günde iki kere sürüyorsun.Agzina aldigin da igrenc bir tat olusuyor.Yardimi oldu baya,onu deneyin.