Tırnaklarımı Yemekten Vazgeçemiyorum

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve G.T -Bxuxxsxra- tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : G.T -Bxuxxsxra-
  1. G.T -Bxuxxsxra-

G.T -Bxuxxsxra- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende şöyle tırnaklarımı uzatıp güzel tırnaklara sahip olmak istiyorum ama sürekli tırnak yiyorum nasıl vazgeçecem bu huyumdn yaa:1no2::1no2:CADIARZU

2. 12 Mayıs 2008
  3. vadisu

vadisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benım esımde aynı 4 yıl bırlıkteydık 4 yıldırda evlıyım ve 8 sene ıcınde hiç tırnak makası kulandıgını gormedım sadece ayak tırnaklarına kulanıyo onada yetısse onlarıda yıyecek ama yetısemıyo.:))cok stres sıkıntı tırnak yedırıyo.acı tırnak ojesı al yada yara bandı yapıstır umarım sen kurtulursun su ıletten..

4. 12 Mayıs 2008
  5. G.T -Bxuxxsxra-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    koptum yaaa.s:roflol: yaa gerçekten çok kötüü bilmıyorum ne yapacam bıktım artık tırnak uzatmak istiyorum b kaç sefer yaptım aslında ama birisinin sürekli takıp etmesı lazım benı sevgilim kızdı baya yıyorum dıye o zaman utancımdan uzattım :asigim: sonra yıne başladım

6. 12 Mayıs 2008
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşım sevgilin olsun olmasın bir insanın karşıdakinde ilk baktığı yer elleridir bence. ne kadar temiz olursa olsun yenmiş tırnaklar itici durur. benim sana tavsiyem güzelce kısacık törpüle ardından koyu renk bi oje sür. oje olunca yemiyo insan çünkü oje soyulunca çirkin gözüküyo. benim 3 arkadaşım koyu renk oje sayesinde kurtuldular.

8. 12 Mayıs 2008
  9. vadisu

vadisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen bence acı tırnak ojesı al canım bak bı nevı yardımı olur.böle uzun ojelı tırnaklar ıstıyosan sık kendını hataa ellerıne vur kız kedıne.ok

10. 12 Mayıs 2008
  11. G.T -Bxuxxsxra-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    deniyecemm inşallah kurtulurum bu illetten

12. 12 Mayıs 2008
  13. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    acı oje fayda etmiyor tanıdığım denedi malesef hiç bir etkisi yok bence tırnakları canlandıracak bir şeyler denemelisin çünkü zayıf tırnak çabuk kırılıyor yumuşak oluyor limonlu suyla tırnaklarını beslesen limon faydalıymış tırnağa sertleştiriyormuş yerimseniben

14. 17 Mayıs 2008
  15. zytnlmn

zytnlmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    al sen acı oje limon dök yarısına... Ben yaptım hem tadı ilkinde daha iğrenç hem de kırılmıyo kolay kolay ...Yanlız ne kadar çabuk kurtulursan iyi bu huyundan ,çünkü tırnaklarım uzun şimdi ama önceden tırnak yediğim belli oluyo tırnaklar .Sanki biraz daha kalkık oluyo:bbo:

16. 17 Mayıs 2008
  17. embriyo

embriyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    ben de aynen kendimi bildim bileli tırnak yiyorum.bir ara bırakmıştım ama malesef yeniden başladım.namaza başladığım için oje süremiyorum ve o zaman da yiyorum.sana tavsiyem şu.iyi bir manikürcüye git.etlerini bir güzel aldır.eğer tırnakların çok kısaysa protez tırnak taktır.bunlar takma tırnağa benziyor ama çok daha sağlma birkaç idare ediyor.bu arada alttan kendi tırnağın uzuyorçkendi taırnağın uzayınca protezleri çıkarttır.yine güzel bi manikür yaptır ojeni sürdür.hasretini çektiğin güzel tırnaklara kavuşunca emin ol bir daha yemeyeceksin ama sürekli ojeli tut tırnaklarını ve manikürü ihmal etme.

18. 17 Mayıs 2008
  19. no.comment

no.comment Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende kendimi bildim bileli yiyorum ama arasıra sıra nasıl oluyorsa sıkılıp uzatıyorum.nasıl oluyorsa bende anlamdım!!ama tamamen irade meselesi..