Tırnakların Ucunun Beyaz Olması Için

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

benim tırnaklarımın uc kısmı çok sarı ne yapsam beyazlamıyor. bir arkadaşım çinko eksikliğindendir dedi çinko hapı kullanıyorum bir etkisini göstermedi daha yeni başladım gerçi. sizin önerileriniz varsa paylaşın benımle lütfenn:enbuyukkk:

2. 22 Kasım 2008
  3. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde bi sıra çok sararmıştı ama o bence çok oje sürmekten havasız kaldığı için sararmıştır.Benim öyleydi baya bi süre ojeyi biyerlere giderken sürdüm sadece şimdi tırnaklarım beyazladı :kahve:

4. 22 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ya benimki tırnağın her tarafı deil sadece ucu sapsarı ne kadar temizlesemde öyle maleseff

6. 22 Kasım 2008
  7. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Geçen yaz güçlensin diye 1 ay boyunca her akşam 5 dakika zeytinyağında bekletmiştim tırnaklarımı , uclarıda beyazlamıştı canım. Arkadaşındada dediği gibi oje sürmekten havasız kalıyor tırnaklar malesef , bu zeytinyağını yapıcaksan o müddet boyunca oje sürmemeni tavsiye ederim. O arada oje yerine tırnak kalemiyle beyazlatabilirsin uçlarını a.s.

8. 23 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim.. zeytinyağını bir deneyeyim bakayım

10. 22 Ocak 2009
  11. eceburcu

eceburcu İlle de sen... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Limon suyu da çok işe yarıyor canım onu da dene istersen

12. 29 Ocak 2009
  13. bbrrcc

bbrrcc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oje kesinlikle tırnakların rengini değiştiriyo,solgun mat bi görünüm oluyo.ben yaklaşık1,5 aydır oje sürmüyorum 15 günde bir manikürümü yaptırıyorum ve tırnak yüzeyi için 4 taraflı törpü kullanıyorum.senelerdir ojesiz ellerimi tırnaklarımı beğenmezdim,şimdi mükemmel oldular.hem rengi canlandı sararmışlığı yok oldu hemde uçları beyazlaştı.

14. 29 Ocak 2009
  15. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar salataya sıktığım limonun kabuğunu atmıyorum on parmağımıda içine sokup limonu mıncıklıyorum:)) süper beyazlatıyor tavsiye ederim

nilayaman bunu beğendi.
  16. 19 Ağustos 2009
  17. ecesu_nehir

ecesu_nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar renkli oje sürerken altina tirnagin rensiz oje yada koruyucu cila sürün tirnaklar sararmiyorzemuszemusben öyle yapiyorum tavsiye ederim..

18. 27 Ağustos 2009
  19. Yusufcuk..

Yusufcuk.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Belki tırnakların incedir. Benim de ucu beyaz olmaz çoğu zaman. Ama ojeden değil öğrencilikten dolayı oje sürmüyorum. Özellikle banyodan sonra oluyor