tırnaklarını kestiniz mi

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ilkyas tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ilkyas
  1. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebşlerin tırnaklarını kestiniz mi? yoksa 40 ınımı bekliyorsunuz ben kestim valla kızım eldivenden kurtulduhihoyyythihoyyyt

2. 12 Ağustos 2008
  3. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben bekledim kırkına kadar aslında bide kesmeye cekindim de ondan bekledim simdi kesiyorum ama ne kadar kessemde yinede yuzunu tırmalıyor yaa jilet gibi uçları..

4. 12 Ağustos 2008
  5. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ben daha kesmedim canım ama kesmeyi düşünüyorum.. ay saçlara bak maşallah ne kadar çok .. tokası nerde annesi .. kızının saçları uzamış artık

6. 12 Ağustos 2008
  7. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet kesecem aklıma geldi kesiyim dedim gözüne geliyor biraz daha uzasın bağlıcam arkadan:) canım ya

8. 12 Ağustos 2008
  9. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende banyodan sonra kestim canım,hem yüzünü çiziyordu anlını cizmiş birazcık kestik bizde,fakat baya zor kesmek bunları yumuşacık tırnakları,etine gelicek diye cok korktuk ama bişey olmadı,şimdi genelde takmıyoruz geceleri üşür diye takıyoruz eldivenini, Ya kızlar ben kızıma uygun bir törpü bulamadım,siz nasıl yapıyonuz zaten yumuşacık nasıl törpülenecek o tırnaklar,

10. 12 Ağustos 2008
  11. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım kağıt törpüler var onu kullan çocuk ürünleri satan yerlerde olur genelde

12. 12 Ağustos 2008
  13. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım hiç duymadım da görmedim de,ama sorarım bi, ya bu arada sen onun saclarınımı kestircennn, SAKIN kestirme kıss cok güzel baksana maşallah uzasın annesi sacları cok yakışmış, :nazar:

14. 12 Ağustos 2008
  15. ilkyascım iiyi ettin bu başlığı açarak yoksa ben açıcaktım.bende dün aldım bebedorun tırnak bakım setini.içinde 4 tane yumuşak kağıt törpü var bitane çelik makas birtanede bebek çıtçıt makası var. eczanelere buyuk marketlere sorun mutlaka bulunur canım. bende ddaha kesmedim.valla bitek dışarı çıkarken eldiven taktım baskada takmadım.arada cıırmaladı kendini ama yinede takmadım.kendini tanımaya çalışıyor bana dokunuyor herşeyi hissetsin diye takmadım.

16. 12 Ağustos 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende kestim wallahi beklemedim 40 ı çünkü hep çiziodu suratını ellerini kapatmak istemedim rahat ettik böle...

18. 12 Ağustos 2008
  19. s.i.n.e.m

s.i.n.e.m yakışıklı oğlum büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tesadüfen gördüm topikinizi
    siz ne kadar güzel annelersiniz böyle hele bebekleriniz hepsi birbirinden güzel çok duygulandım Allah hepsinin bahtını açık geleceklerini parlak etsin yavrularım benim çok iyi bakın bebişlerinize

:nazar::nazar::nazar:a.s.