Titizliin bu kadar da fazla

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve kadifegul tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kadifegul
  1. kadifegul

kadifegul tatlı kızıma kavuştum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar,
    benim eşim çok titiz. bu ilk başlarda çok hoşuma gidiyordu çünkü herkes eşinin dağınıklığından şikayet ederken kendimi şanslı hissediyorum. eve gelir gelmez duş alır, banyoyu temizlemeden çıkmaz, eşyaları her zaman düzenli, kalkınca yatağını toplar, mutfakta dağınıklıktan ve atılmamış çöpten nefret eder. uzaktan davulun sesi hoş geliyor dimi.. ama ben adet görünce yatarken"dikkat et yatağa bulaşmasın" , gece kalkıp "ya kan mı kokuyor" ... kendimi pislik gibi hissettiriyor. neyse uzun sürmüyor buna katlanıyorum şimdilik ama geçenlerde bana yaşattığı çok kalbimi kırdı. çok rahatsızdım aşırı ağrılı bir adet dönemi geçiriyordum ayağa kalkamıyordum ayrıca miğde bulantısı, baş dönmesi titreme... adetimin son günü dayanamadım doktora gittim. doktorun eli biraz sertmiş aşırı canım yandı muayenede ve düşük yapmışsın büyük ihtimal dedi. kan tahlillerimin sonucu çıkana kadar bir taraftan karın ağrısı bir taraftan vicdan azabı kendi kendimi yedim. amanki değilmiş. telefondanda eşime gelişmeleri anlatıyorum ama ayrıntılı konuşulmuyor telefonda. akşam eve gelsede dertleşsem diye bekliyorum. eve geldiğindede dediği şey salona sen kaç gündür süpürge açmadın bu ne toz, geçti mutfağa bu çöpü neden atmadın. . zaten tüm akşam önce işleri vardı onları yaptı sonra internete takıldı sıkıldım ve ağrım yüzünden duş alıp yattım, önce niye bu kadar erken yattın ne garip kadınsın diye fırça attı sonra yanıma yattı yarın beyazları makineye atmayı unutma dedi. bu arada henüz 2,5 aylık evliyiz. sizce geleceğimiz nasıl?

2. 12 Ağustos 2009
  3. Elis

Elis Guest

erkegin derli toplu olmasi iyide,bu kadari zivanadan cikarir insani-tatlicadiarzu-

bence aldiris etme,seni yonetmeye calisiyo heralde,sen gene bildigin gibi yap islerini,cok rahatsiz oluyosa kalkip kendi yapsin,,,yorma kendini,bosveeeeeeer,bi kulagindan girsin bi kulagindan ciksin,,,,,,,,:1closedeyes:
    ayrica saglikli hamilelik ve hayirli evlat dilerim,:Saruboceq:daha cok yenisiniz,duzelir esinin bu durumu,merak etme,,,ama her dediginede eyvallah deme:eek:lmaz:

4. 12 Ağustos 2009
  5. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yenisiniz canım
    birkaç ay daha geçsin diyorum ben
    ben 9 aylık evliyim eşimin bazı huylarını
    yeni yeni alıştım
    hayırlı olsun bebişinde canım.

6. 12 Ağustos 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Oooooooo
    Allahım sabır versin inşallah:tomato:

8. 12 Ağustos 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    daha yeni evlisiniz birbirinize yavaş yavaş alışacaksınız..ama seni yönetmesine izin verme..

10. 12 Ağustos 2009
  11. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    Ay çok garip eşininki . . .ben ilk defa bi erkeğin bu denli titiz olduğu duydum . .
    Hep şanslısın hem şanssız.her kadın ister eşinin dağınık olmamasını ama bu kadarı çok fazla . ona alışmada sen kendini ona alıştır . konuş olmadı bununda psikolojik tedavisi vardır mutlaka

12. 12 Ağustos 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ay bende mi gariplik başkalarında mı..
    nasıl alışılır buna..
    değil bi kulağımdan girip diğerinden çıkması, kulağımdan sokmam bile bu lafı..

ne demek adet gören kadına yok yatağa bulaşmasın, yok kukuyorsun demek..
    ne kadar ayıp..
    daha 2,5 aylık bi evlilik.
    yani 2 adet dönemi.
    yarın öbürgün kadına bez bağlamaya falan da kalkmasın..

kadın düşük yapıyor adamın derdi toz alınması, beyazların yıkanması.
    bence eşinin sağlam bi silkelenmeye ihtiyacı var..
    artık sen mi silkelersin, kendi mi silkelenir bilemem..

14. 12 Ağustos 2009
  15. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herşeyin fazlası zarar tabi,ama buda bi hastalık bence
    bizim bi akrabamızda böyle,kadının burnundan getiriyor
    her akşam,yatak yorgan değiştiriyor,2.gün aynı nevresimde hayatta yatmıyormuş
    daha neler nelerr.....bence tedavi şart,Allah yardımcın olsun
    azcıkta benim eşim toplu olsaydı ah ahhh,ev göçse adamın umrunda değilkafamçokkarıştı

16. 12 Ağustos 2009
  17. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Daha çok yenisiniz, şekillendirebilirsin kocanı, normal olanı öğretebilirsin. Ama yumuşak yumuşak, güzel güzel. Bağırıp çağırarak değil.:ecrin_bebek:

18. 12 Ağustos 2009
  19. nina

nina Guest

anammm bacımm bu ne kafamçokkarıştı bunun yeni evli olmakla falan alakası yok valla kocan tedavilik derecede titiz :1shok::1shok: ben böylr titiz olmasındansa pasaklı olmasını tercih ederim şahsenkafamçokkarıştı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.