titreşimli ana kucağı için yardım lütfen...

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve shrylz tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : shrylz
  1. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    titreşimli ana kucağı almayı düşünüyorum. gün içinde içine koyarım sallanarak uyuturum diye Fisher Price Titreşimli ve Oyuncaklı Ana Kucağı beğendim netten.. bu ürün ne kadar kullnışlı olur? sizin tecrübeleriniz ve tavsiye edeceğiniz benzer ürünlerle ilgili görüşlerinizi alabilir miyim?

2. 11 Mart 2009
  3. Movenpick

Movenpick suzi19 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde var o modelden canim 18 kiloya kadar kullaniliyomus yanlis hatirlamiyosam
    ama kizim pek begenmedi bir süre oturuyo sonra skliyo bende mamada kullanirim diyorum napiyim ama bebekten bebege degisir tabi salincak aldim ayagimda salliyorum uyuyunca oraya yatiriyorum uyuyo ayni modelin o daha isime yaradi
    umarim yardimci olabilmisimdir...sevgiler

4. 12 Mart 2009
  5. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    suzi çok teşekkür ederim... seninki de titreşimli değil mi? içine yatırdığında uyumuyor mu? titreşimi çok mu yetersiz?

6. 12 Mart 2009
  7. Movenpick

Movenpick suzi19 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide titresimli ve bana göre yeterli ama kizim sallanmaya alisik oldugu icin onda uyuyamiyo bir süreligine orda yatiyo ama uyumuyo sonra basliyo mizmizlanmaya insallah senin bebegin sever ben pisman oldum cünkü-tatlicadiarzu-

8. 12 Mart 2009
  9. sherry456

sherry456 Guest

ilk zamanlarda bebek düz yatmalı anakucağı tarzı şeyşer omurga yapısını bozuyormuş dr pek önermiyorlar. 3-4 aydan sonra güzel olabilir ama.biz hala anakucağında yemek yiyoruz.