Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve keopse tarafından 31 Mart 2007 başlatılmıştır.

31 Mart 2007
    Konu Sahibi : keopse
  1. keopse

keopse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ben şu tv de görülen titreşimli masaj kemerinden (zayiflama kemeri) almak istiyorum ama işe yarıyomu diye meraktayım eğer aranızda kullanan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.bölgesel zayıflamada etkili diye düşünüyorum.acaba doğru mu lütfen kullanan varsa yazsın.şimdiden teşekkürler....
    :çiçek: :çiçek: :çiçek:

2. 31 Mart 2007
  3. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Evde pinekliyorum!!!!!!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keopse bu kemerlerden kullanmadim fakat nacizhane fikrimi paylasmak istiyorum seninle.
    Ben bu kemerlerin pekde ise yarayacagini sanmiyorum yani en azindan tek basina bir ise yaramaz belki yaninda biraz diet birazda spor ile desteklenirse o zaman yararini görebilirsin diye düsünüyorum.Tabiki bu yanlizca benim sahsi fikrimdir.

4. 31 Mart 2007
  5. dilhun

dilhun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb keopse o kemerlerden bende kullanıyorum ama kullanalı çok az bi zaman oldu karındaki şişkinliğe ve gaza çok iyi geliyo yani gözle görünür bi zayıflık oluyo tabi yemene içmene dikkat edersen bu kadar söyliyebilirim çünkü bende kullanalı fazla olmadı sude nazın dediği gibi diet ve sporla desteklenirse yararını daha çok görürsün

6. 28 Eylül 2007
  7. umaysu

umaysu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    marka ismi vermek istemedim arkadaşlar anlamışsınızdır hani eritmek istediğiniz bölgeye takıp rahat rahat iş yapabildiğiniz reklamlardan bahsetmek istiyorum. çok yakın arkadaşım aşırı kilolarından dolayı eşine bu aleti aldırmış.akşam göbeğine taktığında eşi çok yavaş biraz kademesini yükseltelim demiş kendince eşine şaka yapacak kadıncagız bağırmaya başlamış kötü oluyorum kapat demiş ama nafile eşi durumun ciddiyetinin farkında bile değil nemi olmuş zavallı kız soluğu hastanede almış.malesef bu alet kalp ritmini bozduğu için fenalaşmış.dr kesinlikle bu tür aletlei kullanmayın demiş.benden yazması kızlar......a.s.

8. 28 Eylül 2007
  9. SHADOWGXIXRL

SHADOWGXIXRL &#9829;&#9829; <º))))>< &#9829;&#9829; Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    düzenli kullanılınca ve marka seçimide doğru olursa etkili olur zaten verdiği titreşim çok illaki etki eder

Son düzenleme: 21 Temmuz 2010
  10. 29 Eylül 2007
  11. SERAP_GUR

SERAP_GUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablamın da var bu kemerlerden. hani şu çok reklem edilen markadan. ablam pek düzenli kullanmıyo. belki kullansa işe yarayacak. ben sadece 1 kez taktım onu belime ablamda bir anda en yüksek kademeye alınca ben ölüyorum zannettim. sanki içimdeki organlar yer değiştiriyormuş gibi geldi. nefesim naraldı. abla durdur şu diyom a bana bir şey olmaz diyo. aaaayyyyyyy fena oluyom diyom. anlamıyo. neyse sonunda avazım çıktığı kadar bağırmıştımda durdurmuştu onu. bir dahada hayatta takmam onu orama burama. acaba benimde mi kalp ritmimi bozduda ondanmı öle oldum... ama gerçekten ölüyom zannettim yaaaa

12. 29 Eylül 2007
  13. kumralada

kumralada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben normalde otomatik ayarını kullanıyorum, yavaş yavaş hızlanıyor, sonra tekrar yavaşlıyor. 10 dakika içerisinde bu böyle sürüp gidiyor. Bu şekilde kullanınca hiçbir olumsuzluk hissetmedim ben. En yüksek ayarını da bir kere denedim. Çok kötü değildi ama rahatsız ediciydi.

Sindirimde olumsuz bir etkisi olabilir gerçekten. Ben de öyle bir etki hissettim ama tam emin olamadım. Ben de su içmeyen biriyim. Biliyorsunuz kronik sindirim sorununun sonu da bağırsak düğümlenmesi zaten.

Ben pek düzenli kullanamadım ama kullandığım zamanlarda etkisini hissettim. Almadan önce de internetten araştırmıştım .Çok olumlu yorumların yanı sıra hiç bir işe yaramadığını söyleyenler de var.

Bence en önemli faktör düzenli kullanmak. Ancak bununla zayıflamayı bekliyorsanız hiç umutlanmayın derim. Bu kemerler bence diyet ve sporla zayıflamaya çalışan kişiler için bir destek sadece. Adı üstünde "masaj". En büyük etkisi sıkılaşma olacaktır.

Tabi şu bağırsak düğümlenmesi ve kalp ritmi konuları kafamı karıştırdı şimdi:uhm:.

14. 29 Eylül 2007
  15. tulipbs

tulipbs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım çok memnun kaldım herhangi bir sorun da yaşamadım. bu tür aletler zayıflama sürecini kısaltıyor yani hedefe daha çabuk ulaşıyorsun beslenmeye dikkat edip egzersiz yapılırsa istenilen sonuç alınır değilse yatılan yerden kilo verilmesini beklemek yanlış olur .
    zaten kilo vermeyi hadefleyen birisi bol miktarda su içmek zorunda. ayrıca bu aleti kullanırken de hafif limonlu sıcağa yakın su içmek gerekiyor , kullanan arkadaşım bana bu şekilde tavsiye etmişti ben de böyle uyguladım

16. 12 Ekim 2007
  17. meltem87

meltem87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla arkadaşlar benim aldığım tw de reklamları dönen üründen.1 hafta düzenli hergün 30 dk kullandım yanından hergün 1 saat tempolu yürüyüş bol su we diyetle 4 kilo werdim.birde kemeri kullanmadan önce inceltici kremlerimide sürüodum daha iyi emilsin diye.yatmdan önce uyguluyordum ve kalkınca gece epey terlediğimi görüodum (kan dolaşımının hızlanmasından ötürü)birde yatmadan önce yeşil çayımı içiodum oda ayrı mucizewi bişey benim için:içelim: ve 1 hafta 4 kilo verdi ve 1 ayda incelemediğim kadar inceldiğimi gördüm artık hangisinin etkisinin olduğunu bilmiorum o kadar çok şey yaptım ki ama spor ve düzenli beslenme olmdan hiç bir şey olmaz tek bildiğim şey bu..

herkese sağlıklı günler we iyi bayramlar

18. 13 Ekim 2007
  19. finduk35

finduk35 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bende aldım arkadaslar su reklamlardakinden 10 dakıkada bır duranlardan ben pek vakit bulup kullanamadım ama kardesim baya kullandı iki hafta oldu ve baya inceldi göbek baya gitti kalbe yakın olmaması konusunda uyarıyolar tabi ben zaten göbek ve basende kullanıyorum resmen ısındıgını hıssediyorum bi kac gun denedım bende göbegımın kasldıgını hissettim bakalım denıyıcem yıne ayrıntıları anlatırım.